Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Így van értelme aquaparkba...

Így van értelme aquaparkba menni, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Már voltam a mogyoródi aquaparkban, első csúszdán a párommal mentem, kiestem belőle, pánikrohamom volt (nem nagy, de azért utána egy kicsit elpityeregtem, meg nehézlégzés a hirtelen pániktól,stb.), szóval utána kb. 2-3 csúszdán mentem egymás után sokszor, de a többit nem mertem kipróbálni.

Sajnos félek a sötétben, és a zárt térben is, így a zárt csúszdák nekem halálfélelmetesek. Ráadásul ami szűkebb, attól azért félek, mert én nem merek fekve csúszni, hanem csak ülve, és félek hogy bevágom a fejem, és ott halok meg.

Szerintetek ilyen pánikrohamosan van értelme csúszdaparkba menni, vagy inkább maradjak az öregeknek való termálban?:D

23L


2014. jún. 27. 19:34
 1/7 dirtboy ***** válasza:

van azért más lehetőség is

vegyük például szoboszlót,aquaparkban van nyitott és zárt csúszda,zártból is van szűkebb és van nagy átmérőjű olyan ami 5 vagy 6személyes.

ha nem mészbe az aquaba van sima strand,hullám medence,sekély medence,50méteres úszó medence,stb medencék

ha pedig másra vágysz akkor aquapalace is egy lehetőség a fürdőzésre.

szóval nem csak aquapark és termál létezik.

2014. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó tudom, a hullámot imádom, főleg, mikor nem a hullámmal ugrok, hanem hamarabb, és beterít a víz hahahaha:D

Igazából azért is kérdezem, mert tavaly a párommal mentem mogyoródra, és egyikünknek sem volt jó, hogy ő ment az összesre egyedül, én meg 2-3 csúszdán egyedül. És azért kérdezem, hogy van-e értelme annak, hogy ezt megint eljátsszuk, vagy inkább ne menjünk.

Igazából azt nem tudom, hogy le lehet-e küzdeni ezeket a félelmeket, vagy ennyi idősen már nem.

2014. jún. 27. 19:54
 3/7 dirtboy ***** válasza:

hogy nektek az úgy megéri e azt sem én és sem más nem tudja megmondani,én személy szerint egyedül nem szeretek csúszni de ezzel nem mindenki van így.

egyébként ki kell akkor próbálni más parkot ahol más csúszdák vannak hátha akkor mehettek többen.


egyébként meg gondolj arra hogy ezek pont azért vannak hogy az emberek féljenek rajta,másként nem lesz élmény.

ha nem lenne benne semmi izgalom,unalmas lenne akkor semmi értelme nem lenne a dolognak.

szóval az hogy félsz ne fogjon vissza mert az a lényege,akkor jó.

2014. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jajj úgy sajnállak szegény:( kiestél? Gondolja arra ha lecsúszol a zárt csúszdába és bevered a fejed gondold at hogy más lehet magasabb nálad es az hogy nem veri bele a fejét? Fekve meg jobbb mert gyorsabb vagy:D
2014. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Lehet, tényleg fekve kéne, végülis ha úgy indulok ki belőle, akkor gyorsabban véget ér, aztán meg majd rájövök hogy milyen buli csúszni, és ugyanúgy fekve fogok mindenhol menni:-D

még az a kérdésem, hogyha én 45kiló vagyok, a párom 90, akkor ha ketten megyünk, az úszógumira én előre üljek, vagy mögé?:-D ha nem akarok kiesni megint:-D

2014. jún. 28. 10:31
 6/7 dirtboy ***** válasza:
szerintem mindegy mert nem kéne kiesni attól hogy fele annyi vagy
2014. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Általában a nehezebbik fél hátraül de sztm tökmind1. Mulass jól! És vigyázz magadra! 4. Voltam
2014. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!