Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miből készítsem el etetőanyago...

Miből készítsem el etetőanyagomat a holnapi horgászatra, ha csak olyan anyagokból tudom előállítani, amit egy élelmiszerboltban tudok megvenni?

Figyelt kérdés
Most adódott a probléma, hogy elfogyott az etetőanyag. Voltam már így, de viszont akkor megtudtam oldani kukoricadarával, kenyérrel. Csak sajnos kukoricadarám sincs otthon. Gondolkoztam, hogy valami kutyakaja, prézli, kenyér vagy valami ilyesmit összekeverni, vagy már nem is tudom. Célhalaim a keszegek, vörösszárnyú, süllőzésre kellenének a kishalak pár órás horgászatra feederrel. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. júl. 3. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb kutyatápot beáztatod, felázik, mehet a kosárba és kész, remek etetőanyag.

Másik lehetőség, ha élelmiszerboltban veszel kukoricadarát és összekevered zsemlemorzsával, ez inkább folyóra jó.

2014. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lehetőségek tárháza szinte végtelen. Kukoricadara, búzadara, kutyatáp, nyúltáp, zsemlemorzsa, édesmorzsa, keksz, babapiskóta,stb... Ízesítésre vaníliás cukor,méz, szörp, sütéshez használt aromák, fűszerek (pl amúrozáshoz a kakukkfű, vagy a bazsalikom).

A '70-es évek végén-80-as évek elején, amikor elkezdtem horgászni mi sem voltunk túl bőségesen ellátva etetőanyaggal (nem azt mondom, hogy nem volt), de megoldottuk ezekből és fogtunk.

2014. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg spiccbotod nincs? Mert ahhoz talán nem is kéne etetőanyag,ha egy vörösszárnyú keszeg rajt,vagy egy küszrajt eltalálsz vele,akkor tele fogod magad.
2014. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!