Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Shimano Beast Master 390 es...

Shimano Beast Master 390 es bojlis bot törés?

Figyelt kérdés
A fent említett botom spicce eltört. Kb az utolsó előtti gyűrű előtt pár cm-el. Az lenne a kérdésem hogy mennyibe kerülne egy 2. tag a botba? Nem a legolcsóbb bot és nem tudom hogy mennyibe fájna ez nekem, vagy van lehetőség megjavítani?

2014. júl. 15. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez bizony sajnálatos és a törés helye nem sok jóval

bíztat javítás szempontjából!

Érdeklödj a következö címen telefonon:

Siági Lajos horgászorsó, horgászbot szakszervíz

Címe: 1061 Budapest, Jókai tér 1.

Telefonszáma: 1-264-2945, 30-360 6464, 20-328 6452

2014. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fent említett mestert én is csak ajánlani tudom, többször jártam már nála. Azt tudnod kell, hogy ha javíttatod a botot, akkor azért illik majd egy kicsit óvatosabban kezelned, a javított botok gyengülnek. Ha rendelni akarsz új tagot, akkor az én tapasztalatom az, hogy általában a bot árának a fele, vagy közel a fele lesz az új tag, ha egyáltalán még beszerezhető. Ha beszerezhető, akkor is előfordulhat, hogy rendelni kell, és heteket-hónapokat is várni kell rá.
2014. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elvittem egy horgászboltba ami egyben szervíz is és ott azt mondták hogy ahol eltört olyan vastagságnál még nem lehet javítani és a végére ahol eltört oda egy spiccgyűrűt lehet tenni. Másnap kész is volt és 1000 ft-ba került szóval nagyon örülök hogy ennyiből megúsztam. A botba annyi változott hogy merevebb lett egy kicsit és az alap 3 libra helyett most kb 3.5 lbs. Az új tag árából ha az a botnak a felébe kerül akkor annyiból inkább vetem volna egy újat.
2014. júl. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!