Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Puha ponty pellet tapasztalato...

Puha ponty pellet tapasztalatok érdekelnek. Valóban jó csali?

Figyelt kérdés
Mert a márkás(divatos)csalikról-etetőanyagokról csak annyit,hogy vettem haldorádó puha ponty pelletet,de használhatatlan,hozzáérek és mállik szét,nemhogy a horgon maradjon,lehet hogy tárolási probléma volt a boltban,de igazából lényegtelen is.olyan termékhez adnak MINŐSÉGI-jelzőt,ami selejt...kiadok 1100ft-ot és nokedlit kapok.Igazából nem szoktam venni ilyeneket,magam főzöm,ízesítem a csalikat,eredménnyel,csak gondoltam kipróbálom milyenek,és negatív élmény lett a vége.biztos van szuper bolti cucc,de a Haldorádó termékeket kerülöm .Kezdem komolyan azt hinni hogy D.G.-nek ez csak üzlet,mindenhez adja a nevét,csak jutalékot kapjon,ráadásul állítólag nem igazán használja ezeket a termékeket...

#feeder #Döme Gábor #puha pontypellet
2014. júl. 27. 15:47
 1/2 anonim válasza:
nem sokkal van nagyobb esélyed boltban vett ákom-bákom kajáktól, mintha csemegekukoricát és csontit tennél a horogra. én is megpróbáltam a sok a bolti francokat, de csak pénzkidobás. giliszta csonti kukorica. ennél jobb nincsen.
2014. aug. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem szoktam követni a piacot nem mindig az a jó amit agyon reklámoznak és nem is azzal fogták a halat,de pl a puha ponty pelletről csak pozitív véleményem van. Az tény, hogy puha és könnyen porrá hullhat azt javaslom ne horogra szúrt viszonylag olcsón kb 300 ft ért lehet kapni közepes kategóriájú horogtüskét lehetőleg kisebbet válassz arra tűzve tökéletes és nálam szinte egy pellet/ halat hozott a piros nyert nálam a "fagyos". Rem. így sikeresebb leszel! Lacko
2016. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!