Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tiszai horgászok, akik ólommal...

Tiszai horgászok, akik ólommal horgásznak! Nektek bedobás után mennyit viszi a sodrás az ólmot?

Figyelt kérdés
Én kb. 30-50 méterig szoktam bedobni és van úgy, hogy ahol beleesett az ólom a vízbe, onnan elvitte 30 méterrel.
2014. aug. 22. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdés hogy szeretnéd, mennyire vigye el vagy Ne vigye le a

víz a végszerelést?

Ha sodrós a horgászhely és nem szeretnéd hogy nagyon

távolra vigye a bedobás helyétöl akkor nehezebb ólmot kell

használni! Vannak helyek ahol 100-120 g os ólom a megfelelö erre.Természetesen akkor a botnak is a dobosúlya

legalább ennyinek kell lennie.

2014. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én Dunán horgászok márnára és dévérre feeder-rel,a sodrás nem gyenge,régi ólmokkal sokszor a 150-200g is kellett,de mióta a haldorado kiadta a competition river kosarait egy 60-80g-s kosár is sokszor elég,hisz tüksés talpai a legkisebb egyeletlenségeken is megkapaszkodnak könnyedén...
2014. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sima hagyományos ólomból kell a 150g is, hogy egy helyben maradjon a cucc. Én Tiszán 60-as kosárral horgászom, de tekerek rá 2db vastag drótot és csinálok neki körmöket, így nem tudja a víz görgetni a meder alján.

Az egy másik kérdés, hogy mire leér, mennyit visz rajta, eleve 45fokban sodrásnak fölfelé szoktam dobni, előttem lesz a szerelék, mire leér.

2014. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,ezért jó a tüksés kosár.

60g maga a kosár és egy jó 60-80g etetőt is betud juttatni.

2014. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!