Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pergető bot, pergető orsó?

S.O.S vagy HELP kérdése:

Pergető bot, pergető orsó?

Figyelt kérdés
Szeretnék pergető botot venni elsősorban és hozzá orsót damilt találok milyen árban vannak a botok tiszára és tavakra járok szóval bármi rákadhat szóval kb1-10 kg ig kéne jó lenne 20 ezer alatt maradnijó minőséget szeretnék mennyibe kerülne?

2014. aug. 24. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mire mennél?

Harcsa,balin,csuka&süllő?

2014. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami jön de kB csak erre a négyre horgasznek
2014. aug. 25. 00:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább a Balin süllő csuka
2014. aug. 25. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Pergető bot kb: 240-270cm,20-50g.Ilyen bot ami már használható minőség 10-15ezer.(spro,robinson,dam,stb)orsó az már más tészta!A minimum amit pergetésre már lehet használni:spro passion,shimano nexave,daiwa laguna,megaforce A.Ismeretlen márkákat kerüld!Nevis,energofish,nagyon gyenge minőségű orsókat gyárt!Ugyhogy egy alap felszerelés ami már használható:bot legocsóbb 10ezer ehez egy Nexave orsó 14ezer.Kb 24 ezerből tudsz venni egy használható szereléket.Ez alá ne nagyon add!Saját tapasztalatom hogy megbánod ha olcsó,rossz minőségű felszerelést veszel.Damil:Nekem ami eddig bevált az a trabucco,de volt már több jó damilom is más cégtől is.
2014. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talaltam egy cormoran botot 13999 ert es orsot shimanot 10000 ert az ugy jo? Damil fonott vagy ne? De a mucsalik bol nem lehet jominoseu SZETTET vennimert kulon kulon nem olcsó
2014. aug. 27. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen shimano?Tipus?Cormoran az jó minőségű bot.Műcsalit darabonkénk kell venni!Nemjók a szettek.Én monofilt használok.
2014. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább olyat mondok,hogy 10-40 g és ahogy előttem írták 2.4-2.7m legyen (inkább 2.7)

Nem árt beszerezni 1-1 műcsali készletet.

Süllőre : JIG fej készlet ... 3 készletet kell venni ,kicsi,közepes,nagy .

Különféle gumihalak ,twisterek,különféle méretek,változatok színek!(ami nagyon fogós volt nekem : neon zöld,motorolaj színek,neon színek,FEHÉR,illetve volt egy 7 kilós süllőm FEHÉR+Neon zöld jigfej kombóra.)

Azért kell 3 féle jig fejet venni,mert lehet,hogy egy közepes twisterhez egy 30g-s jigfej fog kelleni,mert folyón horgászol,eszméletlen a sodrás és mély.

Csuka:Wobblerek,kanalak,villantók.

Balin: pilkerek,balinólmok, felszíni snecit ábrázoló wobblerek.


Amit ajánlok :

Wobblerből: 1-1 minőségit vegyél csak ,1 snecit ábrázoló felszínit és 1 csukára szántat (Rapala,Salmo vagy ha szűkös a keret NEVIS) és a többit EBAY-ről rendeld be,a boltokban kapható legolcsóbb wobbler kb.700-800ft.

Ebay-en 150-200ft-ba kijön darabja sokszor ingyen postával.

JIGfejt szintén EBAY-en.

Pilkert,balinólmot ugyszintén.

Twister,Gumihal is jöhet EBAY-ről bár érdemes olyat venni horgászboltban amit EBAY-en nem kapsz meg.

2014. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!