Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Silstar mint márka, milyen...

Bánrévi Attila kérdése:

A Silstar mint márka, milyen manapság?

Figyelt kérdés
Emlékeim szerint régen ( 20éve ) egy nagyon jó márkának számított ? Silstar orsóban gondolkodom Eurostar master class distance feeder bothoz.

2014. szept. 10. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ma már felejtős. Eléggé le vannak maradva technológiailag.

Ez az orsó jó is lesz a botra:

[link]


Ennyiért csak egy jóval gyengébb Silstart tudnál venni. Olcsóbban meg pláne.

2014. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én megpróbálok a kérdésedre válaszolni és nem,

egy másik tipusra rábeszélni!

A Silstar valóban közkedvelt na és árba elérhetö márka volt

azelött sok horgász számára.A Silstar márcsak mint név

maradt meg mivel a Német D.A.M átvette a céget,ami szerintem

megfelelö garancia a minöségre. SEmmivel sem roszabb ebbe

az ár katagóriába mint egy nevesincs Nevis vagy Spró ami

igazábol ugyan az a cég! Én egy DAM orsót ajánlanék a

figyelmedbe, ami árba majdnem ugyan az amit az elöttem

író ajánlott. [link]

Az sem utolsó dolog szerintem hogy a D.A.M Eurostar cégnek

van szervize ha netán ugy alakul, mig ez sajna nem nagyon mondható el más Márkás gyártókról!

2014. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de olcsóbban szeretnék venni orsót max 10k én a SILSTAR TIERRA-át néztem vagy Okuma Carbonite cbf-340 . 40-es méret szerintem elég.
2014. szept. 11. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen a pénz az nagy úr, én azt javasolom ha

ha van rá mód vedd kézbe, próbáld ki, hajtsd meg

a kiszemelt orsókat és utána válassz belölük.

2014. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem tierra feeder 50-es orsóm volt 2 hétig megvásárlás után !! nem tudtam használni 2-szer a visszaforgásgátlóval volt baj, 1szer a nyeletővel tehát 3szor cseréltem a frissen "sz@rért, húg...rt" vásárolt undorítóan gagyi orsót :) azóta nem volt bajom vele 10 hónapos kb... ismerőseim közül jó párnak van.. akik azóta is vennék próbálom lebeszélni róla :D akit nem sikerül azok hasonló gondokkal küzdenek :D


én sem akarlak rá beszélni más orsóra de ha csak erre van pénz sajnos, akkor inkább járj kocsmázni ott legalább azt kapod amire vágysz :D

2015. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Régi kérdés, de pár embernek lehet, hogy nyújthat újat:

2 db Silstar Tierra FS50-es orsót használtam kb. két évig, hibamentesen. Tették a dolgukat, soha nem hagytak cserben. Nem találkoztam sem olyannal, hogy dobás közben visszacsapódott volna a felkapókar, vagy a nyeletőfék kioldott volna magától(ezeket csak azért írom, mert több nevesebb orsóról olvastam ilyen véleményeket). Akivel együtt járok horgászni hasonló árkategóriájú Nevist használt(Freeway 50), és sztem a Silstar minden szempontból jobb volt. (A nevisek fel is adták egy idő után, mindkét fék nagyon rossz állapotba került, lehet hogy egy nagyobb karbantartás után még használhatók lettek volna, de a tulajdonosa inkább váltott drágább kategóriára.)

Tehát összességében merem mondani, hogy az árához képest(7200 Ft-ért vettem őket) igen jó orsók.

VISZONT... Meg kell jegyeznem, hogy most cseréltem le az egyiket(és valószínűleg a másikra is ez fog várni), nem azért mert bajuk volt, hanem mert kezembe került egy Okuma Longbow LB 50-es orsó.... Hát mit mondjak :) Igaz, hogy a Silstarokkal sem volt bajom, de azért a két orsó között ég és föld a különbség. Hozzá kell tenni, hogy az Okuma több, mint dupla annyiba kerül, de nagyon megérte az árát.

Szóval összességében ha egy olcsóbb, megbízható orsóra van szükséged akkor én nyugodt szívvel ajánlom a Silstar FS sorozatot.

2016. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!