Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen horgászbotot vegyek neki?

Milyen horgászbotot vegyek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Páromnak karácsonyra bokszzsákot szerettem volna venni, de aztmondta, jobban szeretne horgászfelszerelést... Ez eddig mind szép és jó, de 1 hete bújom a netet és nem tudom milyet kellene neki venni. Nem értem melyik mire jó... Semmit sem tudok, tiszta hül.ye vagyok e szempontból. Azt tudom, hogy akárhányszor horgászni meg, 1 órát bíbelődik a botjaival, de azon kívül hogy orsó van rajtuk, mást nem tudok azokról sem... :(

Nézelődök, van sokféle és különböző méretűek. Milyen a 8 méteres és mire való? (vagy 8 láb, már azt sem tudom...) . linkeltem egyet, kép alapján remélem tudjátok hogy milyen ez :D


[link]


[link]


Ja és ezek a grammok mit jelentenek?

Amin nem látok orsót, arra lehet szerelni külön?

Mire lehet horgászni ha nem orsós?

Bocs a hül.ye kérdésekért...


2014. okt. 30. 17:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sok szerencsét hozzá ! :))
2014. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
koszi :)
2014. okt. 30. 19:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok kiigazodni rajtad.A 7.(komment)válaszod nagyon furcsa volt.Biztos hogy a párodnak akarsz venni valamit,vagy csak szórakozol velünk!!??Amugy ha tényleg venni akarsz valamit akkor ne botban gondolkozz mert nagy velószínűséggel mellényúlsz.Inkább vegyél egy jó minőségű orsót.Mennyi pénzt szánsz rá?Ha megírod ajánlok valamit.
2014. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát nem is értem, hogy min tudnék szórakozni ha ezt a kérdést azért irtam vna ki. Csak botban gondolkodom. Nem sokáig várok már, amit a kedves kommentelő belinkelt, megveszem jövőhéten.

Az ár 30.000 Ft-ig fér bele.

2014. okt. 31. 17:05
 15/16 A kérdező kommentje:

Bocs, a 7.kommentemet úgy másoltam be egy oldalról, pontosan én sem tudtam hogy milyen nagy halak vannak még itt.


[link]

2014. okt. 31. 17:09
 16/16 anonim válasza:
100%
Hát én nem örülnék, ha az asszony venne nekem felszerelést, mert úgy is mellényúlna. A nagyobb horgászboltokban lehet venni vásárlási utalványt amiből olyan felszerelést, vagy kiegészítőt vásárol, amire szüksége van.
2014. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!