Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ilyenkor ősz végén milyen...

Ilyenkor ősz végén milyen színű gumihallal, twisterrel érdemes csukára, süllőre horgászni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

oda nem illő,feltűnő színekkel.

pl:vírító fehér.

Átlátszó de még is virító NEON zöld .

avagy motorolaj szín.

NEON színek ,átlátszó virító színek,motorolaj árnyalatok,fehér,nem átlátszó neon színek...

Bár igazából kb. az összessel lehet fogni,mert attól,hogy neon piros gumihal van a zsinór végén attól nem fog rárabolni.

Be kell csapni,technika kérdése.

A szín csak felkelti a figyelmét ,mert oda nem illik ,kitűnik (elvileg irritálhatja is).

2014. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ősszel általában letisztul a víz a tavakban és a folyókban.(hacsak nem sok az eső).Ilyen átlátszó vizekben a sötétebb illetve ami nekem bejött az a hal imitációs normál szinek.Amire a legtöbb csukát fogom ilyenkor az a sügér színezetű.Nagyon sokszor próbálom az élénkebbeket is de általában csak követik a csukák.Rávágás elég kevés.Ez ez én tapasztalatom ami a helyi vizeken működik.Sűllőre pergetni nem nagyon szoktam.Arra csalihallal megyek.
2014. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a feher valt be, de jo meg a sarga , zold is
2014. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!