Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten tanulok. Szeretnék...

Budapesten tanulok. Szeretnék a Dunán horgászni, tudnátok nekem ajánlani olyan szakaszt ami tomeg kozlekedessel könnyen megkozelitheto, és van esélyem halat fogni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyengébb sodrású szakaszok, holtágok, ott keresgélj.
2014. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz, ha most télen inkább majd pergetni, akkor az egész belvárosi szakasz jó, sok jászt lehet fogni, de akad süllő is. Ha meg békés halat akarsz fogni, akkor a befolyók környéke ha van hozzá gusztusod, mert oda melegebb víz folyik, kaja és a melegebb vízhőmérséklet miatt is oda mennek a halak, márna főleg meg keszegek, de ponty meg minden előfordul. Ha meg nyugiba akarsz üldögélni, akkor az öblök, de ott inkább csak szoktató etetéssel lehet értelmes halat fogni.
2014. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igazából az egész fővárosi szakasz,Margit-hid,Lánchid stb.. végig bevan betonozva és nagyon meredek, ez alkalmas horgászatra? köszi a válaszokat!

Pár konkrét helyet megírhatnátok,azt megköszönném.

Jó a nyugis öböl,mivel egyet sem ismerek.

2014. nov. 17. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Felszállhatsz valamelyik HÉV-re is. Szentendre, RSD, stb...
2014. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha öbölbe szeretnél menni akkor tudom ajánlani az Újpesti öblöt, ott hatalmas halak vannak, de ott tényleg csak etetéssel lehet halat fogni, viszont ott balinokból is hatalmasak vannak. Vagy van a hajógyári öböl, az csukával van tele, van a Fóka öböl, ott is etetni kell, vagy vannak a sóderos partok a 13. kerületben, az Árpád hídhoz közeli szakaszon, ott sok a márna és a keszeg. A befolyók környéke jó, gyakran látogatott hely az Erzsébet híd budai oldalán a befolyó, de jó a Gellért téri is, Margit hídhoz közel is van egy befolyó a budai oldalon, ott fogtak hatalmas pontyot is már, meg harcsát. Vagy Margitsziget, ott márnákat szoktak fogdosni. De a helyedben ha van időd, pár napot rászánnék a különböző hozzád közeli szakaszokhoz, akkor bot nélkül végigjárnám a partot, és kérdezősködnék az ott horgászóktól, van aki jobban beavat hogy mit kell tudni, van aki nem. Aztán eldöntöd hol akarsz horgászni.
2014. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Árpád hídnál ma voltam egész jó hely bár kicsit messze van, szerintem a Margit szigeten próbálkozok marnaram

Napijegy nem tudjátok milyen árba van? Interneten sajnos nem találtam meg, nem akarok ellenorbe belefutni.

2014. nov. 20. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt napijegy 1500 ft
2014. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!