Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Linkelne nekem valaki kifejeze...

Linkelne nekem valaki kifejezetten a folyami pontyozásról és amurozásról szóló cikkeket vagy videókat?

Figyelt kérdés
Egy kisebb folyón horgászom és szeretném bővíteni a tudásomat ebben a téma körben.Olvastam már több cikket is (pl. a haldorádón) de hátha valaki tudna még újat mutatni.Lehetnek külföldi írások vagy videók is de szivesen fogadom a saját tapasztalatokat is.

2015. jan. 2. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam de köszönöm szépen :) a Haldorádón már minden ezzel kapcsolatos dolgot elolvastam vagy megnéztem
2015. jan. 2. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen ezek is megvoltak már ....... sokat kutakodtam már a témában de nem gondolom hogy már mindent láttam volna
2015. jan. 2. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell sok mindent ezekről tanulmányozni.

A legnagyobb titok talán,hogy : a csali szinte reklámozza magát folyóban.

Persze vannak még egyéb fortélyok de azokat 3 ilyesféle Döme filmből kitudod szedni.

2015. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"a csali szinte reklámozza magát folyóban." ezt úgy kell érteni hogy ha bent van a szerelék akkor azt a halak úgyis észre veszik????
2015. jan. 3. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyó víz,ha jó a csali,oldódik meg minden,akkor a FOLYÁSBAN LÉVŐ VÍZ viszi tovább a szagot.

A nagyöregek első dolga mindig a halszeletet ,a kukoricát annyira elszagosítani,vizesíteni ,hogy könnyezzenek a szagtól és a sok felvett víz áramoljon belőle.

Áramlik ki a szag,a víz viszi tovább.

Olyan mint a felhősödés az etetőanyagban állóvízen,csak itt nem szép lassan komótosan egy 50-80 cm-es körben képez teret a szag,az aroma.

Itt szinte reklámozza magát a csali.

2015. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem....köszönöm a magyarázatot
2015. jan. 3. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!