Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki rendelt már a Haldorádó...

Valaki rendelt már a Haldorádó horgászportálról?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy 2-5 munkanapon belül, nektek mikor érkezett meg?

2015. febr. 9. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt rendeltem utoljára tőlük.

Komolyabb gond nem volt a kiszállítással bár akkor még futárszolgálat hozta a csomagot, mostanság, ha jól tudom a posta a kiszállítójuk.

Nem a kiszállítás miatt pártoltam el a haldorado-tól, az üzletpolitikájuk nem tetszett.

Nem is volt igazán olcsó áruház, ingyenes kiszállítás csak 30ezer forint fölötti rendelésnél volt, de csomagolási díjít még akkor is felszámoltak... azt sem tagadom, hogy Döme Gábor viselkedése is sokszor arrogánsnak tűnt a fórumokon - rendeben, hogy a saját cége termékeit helyezi előtérbe, de nem mindegy hogyan teszi azt. Nem véletlen, hogy sok, egykor kedvelt cikkíró hagyta el a haldorado-t, maradt egy belterjes mag, Döme Gábor ténykedése pedig személyi kultusz jelleget öltött.

A bónusz rendszerük bevezetése után döntöttem úgy, hogy nem rendelek tőlük: ez elköltött összegek után jelentéktelen bónuszokat adnak, ami a későbbi rendelésekkor kerülhet beszámításra, ezzel próbálják ösztönözni a vevőiket a további vásárlásokra - nálam ez ellenkező hatást váltott ki.

Máshonnan rendelve sem drágábbak a haldorado-s cuccok, ha éppen arra van valakinek szüksége, én pl. már évek óta a www.hal.hu -ról rendelek, vásárlóbaráttibnak tartom az ottani bónusz rendszert.


A haldoradonak van saját fóruma, az áruház topicban olvashatsz véleményeket, persze ehhez hozzá tartozik, ha valamim nagyon nem tetszik nekik, kitörlik a reklamáló hozzászólását.

A kiszállításoknál úgy tudom reális a 2-5 nap, de ha mégsem, általában a postára hárítják a késést, de volt már rá példa, hogy beismerték, mivel nem volt a rendeléshez minden raktáron, így náluk csúszott napokat a feladás (ez viszont bárhol megtörténhet)

2015. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2015. febr. 10. 05:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és még szerinted, hogyha múlthét szombaton rendeltem meg akkor kb mikor jön meg. Neked mikor hozták és délelőtt/délután?
2015. febr. 10. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Munkaszüneti napokat, ünnepnapokat nem számolják, ami érthető, és logikus is, tehát egy szombati rendelés majdnem olyan, mint ha hétfői lenne... a héten megérkezik, ha pénteken érkezik meg, akkor is belül van a határidőn.

Nekem még a futárszolgálat hozta a csomagot, több előnye is volt a postával szemben, többek között a kiszállítás napján küldtek sms-t a futár telefonszáma is ott volt, s meg tudtam kérdezni, kb. mikor ér ide... a posta ilyen szempontból bizonytalanabb, de ők általában délelőtt szórják ki a beérkező csomagokat.

Türelmetlenkedni nem érdemes, a netes áruházakból rendelésnél rá kell számolni az átfutási időt, esetedben akkor lehet morgolódni, ha még pénteken sem ér oda a csomagod.

2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dau válasza:
Legközelebb Hal.hu, egyértelmű!!!
2015. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még most se jött meg, pedig péntek van...
2015. febr. 13. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt próbálhatsz érdeklődni:

[link]


Ahogy írtam, én már nagyon régen nem rendeltem a haldorado-tól.

A hal.hu nem a villámgyors ügyintézése miatt került előtérbe nálam, sőt az ingyenes kiszállításhoz már legalább 15ezer forint összegben kell rendelni tőlük (10ezer volt), de szezon előtt nehéz elérni ezt az összeget.

A kiszállítás náluk elég jól nyomon követhető, a rendelés leadása után általában felhívtak telefonon, egyeztettük a rendelést, megmondták mikor várható a szállítás, s a kiszállítás napján a futárszolgálattól is jött egy sms, benne a futár telefonszámával, aki kb órára pontosan meg tudta mondani, mikor ér ide.... nem a gyorsaság volt a lényeg, de nem kellett napokon keresztül állandó készenlétben lenni, reggel jött az sms, hogy MA érkezik a csomag...

2015. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma, szombaton kaptam egy sms-t, hogy elvileg már a postán van.
2015. febr. 14. 07:50
 9/11 A kérdező kommentje:

2015.02.13

18:51 Kiskunhalas csomag kirendeltség

Küldemény információ:

Küldemény postai átvétele / Item accepted


2015.02.14

00:37 Országos Logisztikai Központ

Küldemény információ:

A küldemény továbbítás-, szállítás alatt


2015.02.14

04:44 Debrecen Posta Feldolgozó Üzem

Küldemény információ:

A küldemény feldolgozás alatt. Ez van a posta.hu oldalon a nyomonkövetésnél, ez azt jelenti, hogy már debrecenben van? Debrecen mellett lakok.

2015. febr. 15. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, majd hétfőn vagy kedden emgkapod...
2015. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!