Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valakinek van tapasztalta a...

Valakinek van tapasztalta a haldorádó édes ananász fluo és vad szilva pellettel?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 10:43
 1/5 gomzoli ***** válasza:

Az édes ananász csalizó puhapellettel vegyes tapasztalataim vannak. Nagyon könnyen elreped horogra szúráskor, még kicsi, vékony húsú horog használata mellett is, fél óra vízben ázás után a színét elveszti, ami megmarad az egy barnás színű, málladozó valami. Ennek ellenére fogtam vele kisebb pontyokat és egy amúrt egy intenzíven telepített fizetős tavon. Apám sima pufival éppenolyan eredményes volt tőlem pár méterre, sőt talán 1-2 darabbal többet is fogott.

Nem éri meg az árát (kb. 1000-1200 Ft) a dobozka pellet, aminek a fele horogra szúrás során ráadásul tönkre is megy. A Tímár hasonló pellete (narancssárga színű, epres) nekem jobban tetszik, tartósabb a horgon, nem reped, és a mérete is azonos a szemeknek (a Haldorádós pellet egy ömledék, amiben 2-től 8 mm-ig minden van, ráadásul soknak torz a formája is).

Lehet, hogy pont én kifogtam egy selejtes szériát, de nem voltam elragadtatva.

2014. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én használelőkén használnám,nálam nem akkora a repedés veszéje.
2014. máj. 25. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem a puha horog pellet/maxi-t venném,hanem a lebegő oldódó-t
2014. máj. 25. 15:55
 4/5 anonim válasza:
Én vettem egy dobozzal az édes ananászosból és igazából nagyon könnyen elreped. Intenzíven telepített tavon horgásztam vele és fogdostam is a pontyokat de előtte a házilag megerjesztett kukoricámmal többet fogtam. Persze vad vízen vagy egy nagyhalas tavon nem tudom hogy szuperálna mert ott még nem volt szerencsém kipróbálni.
2014. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem írni hogy nagyon gyorsan elfogy és ha egy hal szájába kerül fárasztás közben 100% hogy leeseik.
2014. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!