Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 2.75 Lb-s bottal jól lehet...

2.75 Lb-s bottal jól lehet dobni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bojlis bot vásárlása előtt állok, (Prologic C2 Natura) és nem tudom hogy 2.75 vagy 3Lb-s változatot vegyek. Néha behúznék vele, csónakból fárasztanék, néha pedig dobnék vele kb 80 métert. A városban ahol lakom van 2db 2.75Lb-s, viszont 3Lb-s nincs. Szerintetek nem lenne gond dobálásnál a 2.75Lb-s bottal? Vagy inkább várjak hogy hozzanak egy 3Lb-set?

2015. febr. 9. 22:36
 1/4 Bistyák Zoltán válasza:
Szerintem várj egy kicsit:) 3LBS alatt én nem vennèk bojlis botot, de ha mégis úgy alakul, akkor elfogadható a 2,75lbs :)
2015. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két különböző bot kell arra, hogy messzire dobálj és csónakból fárassz. Fárasztani egy lágy bottal mindig élvezetesebb, mint egy dióverővel (a 3 LB mondjuk még messze van ettől), de a 2.75-el nehéz messzire dobni, nagyon jó technika kell hozzá és nem túl nehéz végszerelék.
2015. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nagy távolságot szeretnék megdobni, a maximum az a 90 méter! Eddig volt egy 3Lb-s Spro botom, amivel viszonylag könnyen megdobtam ezt a távot 90-100 grammos ólommal. 2.75Lb-s botom még nem volt, csak kölcsönben 3 napig. Nagyon élveztem vele a fárasztást, jobban lehetett vele érezni a halat mint a 3Lb-vel. Dobtam is vele párszor kb 60-70 méterre, és elég könnyen ment. Még azért meggondolom magam!

Köszi a válaszokat!:)

2015. febr. 10. 13:41
 4/4 anonim válasza:

Hi!

Nyugodtan megveheted, egy 2,75-ös bottal még simán meg lehet dobni a 90-100m-t.

Azért pedig fölösleges másik botot venni, mert néha behúzod.

Üdv

2015. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!