Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kajakot vagy kenut vegyek?

Kajakot vagy kenut vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy kajakot vagy kenut, azonban nem tudom, hogy melyik a legalkalmasabb számomra. Természetfotózással foglalkozom, legtöbbször egyedül járok, fontos az, hogy biztonságos legyen, tudok úszni, de féltem a tükrös gépemet. :) Holt-Tiszán szeretném használni..de lehet hogy később folyókon is.

2015. febr. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen próbáld ki előbb mind kettőt, Velencei tavon lehet bérelni, biztosan lehet a Tisza környékén is valahol.

Nekem sikerült jutányos áron hozzájutnom egy Freedom Hawk -hoz, mert egy osztrák ismerős meggondolta magát és mégsem kellett neki, állítólag ha ki van nyitva, fel is lehet benne állni, én nem szeretek vele kísérletezni, max, majd ha könnyebb leszek :) nekem a Duna egy árterében van egy horgásztanyám, de horgászni nem szoktam, én is hobbifotózni járok.

2015. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg a Tiszafüreden is lehet bérelni, úgyhogy nyáron mindenképp kipróbálom mindkettőt. Igazából azt sem bánnám, ha elkezdeném sportszerűen csinálni, néztem róluk pár videót és a kajak nagyon megtetszett. Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2015. febr. 16. 20:03
 3/5 Rekapoppy válasza:
Én kajakos vagyok és nagyon szeretem úgyhogy azt tudom ajánlani! :)
2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megállapodtam, kajakot veszek! :) Abban tudnátok segíteni, hogy mit csinálnak a kajakosok a lábukkal, hogy ide-oda mozog a kajakban? Láttam videókat,de gőzöm sincs, mit csinálnak ott lent? :D Azzal irányítják? Ha igen, akkor hogyan?
2015. febr. 22. 20:57
 5/5 anonim válasza:

Amelyik oldalon húzol ott kinyújtod a lábad, a másik oldalon kicsit be van hajlítva.

A lábfejed között van a kormány.

2015. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!