Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen bojlis botot vegyek?...

Milyen bojlis botot vegyek? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Bojlis botot szeretnék venni maximum 20 ezer forintért. Néha dobálni (kb 80m), néha behúzni kéne csónakkal. Akadós területeken is használnám. Manta Short Carp parafanyelsen gondolkozom, 3.30m-es, 3lb-s... Szerintem behúzáshoz, csónakból fárasztáshoz tökéletes lenne, bár nem tudom hogy dobni is lehetne-e vele?! Csak azt a kb 80m-es távolságot kéne megdobni vele, 0.30-as zsinórral.... Eddig 3.60-as 3lb-s botom volt, azzal könnyedén ment. Orsóm Okuma Max4 Distance Carp távdobó orsó! Szerintetek meglehetne-e dobni ezzel a 3.30-as bottal a 80m-es távolságot? Illetve hogy megfelelne-e nekem ez a bot?


Orsóm: [link]


Bot: [link]



2015. febr. 4. 17:26
 1/2 anonim válasza:
Talán meg tudod dobni vele, de ez egy közepes keménységű bojlis bot, viszont ekkora dobáshoz szerintem rövid, bár ez az adottságok függvénye is. Manta botom nekem nincs, horgásztársamnak van , meg van vele elégedve. Ajánlom figyelmedbe a Prologic C2-es szériát 3lbs- dobósúllyal, ilyent használok két éve, kitűnő választásnak bizonyult.
2015. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha Manta akkor Evo-x.

Üdv.

2015. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!