Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha kéthorgos fenekezést...

Ha kéthorgos fenekezést használok pontra akkor nagyobb az esélyem a kapásra, mintha csak egy horgos lenne?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 20:04
 1/5 anonim válasza:
Valamivel igen,én múltkor úgy fogtam hogy a felső horgon volt egy 3 kg az alsón meg 5,6 kg-s ponty,meglett megettük.Én azt ajánlom! :D
2015. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na az király !

Köszi a választ

2015. máj. 11. 06:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen,attól függ.

egy hal csak egy horgot fog felvenni,annak meg nem túl nagy a valószínűsége,hogy két ponty rákap a két horogra (1-1re) annyira szinte egyidőben,hogy a beávágáskor már mindkettő rajta van...

Passzívba meg nem,nincs nagyobb esélyed,a két horog között max 30-40 centi van,1 halnál nagyobb esélyed tőle nincs,amennyiben jó a csali és az etető az "reklámozza magát" odalent és ugyanúgy leköti az etető a halat ami eltalál a horogig.

2015. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 1 horgot ajánlanám. Általában az alsó horogra szokott jönni a hal. Ha mégis a felsőre jön, akkor a fenéken húzza a kosarat, meg a másik horgot, és előbb-utóbb elakad valamiben. Arról nem is beszélve, hogy szákolásnál is beleakadhat a hálóba az alsó, és a végén ezért megy el a hal.
2015. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A horgászat kezdetén kicsit ki lehet vele puhatolni, hol jönnek jobban a halak, vízközt vagy fenéken, érdemes különböző csalikat is használni a két horgon, aztán érdemes egy horogra váltani, a 2. mindenbe beakad és halvesztés lesz.
2015. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!