Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek ki fognak nevetni...

Szerintetek ki fognak nevetni az uszodában ha nem helyesen úszok?

Figyelt kérdés
Szóval tudok úszni mellúszásban,víz alatt,de háton nem tudom hogy jól csinálom-e. Nem fognak kinevetni ha úgy úszok ahogy szoktam?

2015. jún. 7. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném. :)
2015. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem úsznak helyesen.
2015. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Általában az usziba mindenki magával van elfoglalva,és senkit nem érdekel hogy hogy úszol,amíg neki nem mész:)

Tapasztalat.

2015. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az volt a tapasztalatom hogy akik rosszabbul, vagy nem tudnak úszni (ez voltam én) azokat előszeretettel nyomják a víz alá.
2015. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem sosem nyomtak még a víz alá, pedig nem is bánnám talán. :D

Mellúszásban szokott inkább nagyon röhejes lenni, ahogy bizonyos életkorú emberek úsznak. Én nem olyan életkorú vagyok, de én más miatt úszhatok röhejesen mellben. De a hát és gyors jobban tetszik.

Nem hiszem, h háton annyira viccesen lehetne úszni. Azt nem lehet nagyon variálni, hátadra fekszel a vizen és lapátolsz. Legfeljebb akkor kapna mindenki röhögőgörcsöt, ha közben a fejed fölött tapsolsz is a kezeiddel. Még ha kinyújtott kéz helyett behajlított kézzel úszol hátban, az se olyan röhejes. Szóval azt nagyon nem lehet elbénázni. A lábat meg megint nem lehet nayon sokféleképpen mozgatni, ami röhejes lenne. Max ha mindkét lábad kinyújtod közben függőlegesbe, az már überextrém, de olyat úgyse csinálnál, mert elsüllyednél, mint leninszobor a Balatonban.

2015. jún. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!