Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tudom meggyőzni a...

Hogyan tudom meggyőzni a szüleim, hogy engedjenek el horgásztáborba?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy ha az évvégi bizonyítvámyomban háromnál több 4es lesz akkor nem mehetek. Nekem négy 4esem lesz, mivel tudnám őket meggyőzni? Esetleg valami kompromisszum, amivel én elmehetek, de büntetést is kapok? Olyan kéne, ami "nagyobb" büntetés a tábortól... Bármit bevállalok!

2015. jún. 9. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Javítsd ki a jegyed. Elég nagy kihívás?:D
2015. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A múlthéten azon törekedtem, de már lezártak minket...
2015. jún. 9. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Év közben kellett volna.

Minek a horgásztábor?

20-30.000ft azért,hogy elmondják ,hogy "ha lemegy a víz alá az úszó teljesen kapás van és be kell vágni"?

Haldorado.hu-n minden fent van,csak annyi a különbség,hogy az ingyenes.

Vagy ha annyira fizetni akarsz azért amit mindenhol ingyen megkapsz : dolgozz és fizesd ki az árát?4

2015. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"háromnál több 4es"


:D:D Ezen röhögnöm kell. Ez neked rossz bizonyítvány? Akkor lenne rossz ha teli lenne 2-esel meg 3-assal, netán megbuknál; bár még a 3-as is elfogadható jegy, a 4-es meg pláne. Mondd nekik vegyenek vissza az elvárásokból, vagy nézzed meg az ő bizonytíványukat, hogy nekik hányas volt annak idején. Kétlem, hogy full 5-ös. Másrészt a tábor jó dolog, nem otthon gépezel, tönkreteszed a szemed, majd elhízol... Ezt is nyugodtan mondhatod.


Amúgy meg csak így akartalk motiválni, tuti elengednek így is. Ha látják, hogy nagyon akarod, akkor nem fogják ellenezni.

2015. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos, nem azért megyek táborba, hogy ezeket elmagyarázzák, mert ezeket tudom. Azért megyek, hogy kikapcsolódjak, a barátokkal legyek.. 5napról lenne szó, amit végig horgásznánk, nem "tanulnánk" a horgászatról...
2015. jún. 10. 22:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő.. :) köszi, végre egy értelmes válasz... Azért ilyenek a szüleim elárásai, mert eddig 6éven keresztül kitűnő voltam. Az ő bizonyítványuk is kitűnő volt... :D
2015. jún. 10. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, de ettől függetlenül a 4-es az nem egy rossz jegy. Ennyi kikapcsolódás meg kell; meg modnajd, hogy a barátaid is mennek. Úgy tuti elengednek, még ha egyedül nem is. De ha többen mentek, akkor nem hiszem, hogy ez probléma lenne.
2015. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!