Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy tudnék gyorsan megtanulni...

Hogy tudnék gyorsan megtanulni úszni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 15 éves és idén kezdtem a gimit, ott pedig kötelezően lesz heti 2 úszásóránk, és mindenkinek meg kell tanulnia addigra úszni. Én ugyebár kiskoromban nem tanultam meg ( nagyon féltem a víztől, mondjuk ez ma sem múlt el teljesen), a környékünkön pedig 7-8 éves gyerekek számára van csak úszás tanítás. Apa tud egyedül úszni a családból ( sajnos csak egy 6 éves húgom van), de ő nappal dolgozik így nem ér rá megtanítani. Azt meg egy kicsit cikinek érzem, hogy valakit megkérjek az osztályból. Szerintetek egyedül meg tudnám tanulni? A lebegés és a víz alatt maradás (hosszabb ideig) megy már :)

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. jún. 25. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az uszodákban van úszásoktatás, akár magánóra, felnőttek is szoktak oda járni. Szerintem nem ciki megkérni egy osztálytársadat sem, de talán jobb lenne profira bízni a feladatot.
2015. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a suli úszásoktatásán akik már tudtak úszni, ugrálhattak a mélyvízbe amíg az oktató velünk foglalkozott a kisvízben, ez számomra rém unalmas volt úgyhogy, mikor az oktató nem figyelt odalopóztan az ugrálókhoz, és beugrottam én is... Mire 5--10perc mulva az oktatónak feltűnt az egy gyerek minusz, addigra tudtam úszni...

Persze tudom, hogy meg is fulladhattam volna :)

2015. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, merre laksz. Ha van benned kitartás, elszántság, hamar meg lehet tanulni.
2015. jún. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még óvodában, gondolván hogy tudok úszni, beugrottam a jók közé. Majdnem megfulladtam, de no problem, mire a vízi mentő odaért, már boldogan úszkáltam. Mondjuk, még előtte kiitta a kávéját, levette a pólóját, felállt a székből, letette a süteményét meg a könyvét az öléből... Nem tudom, minek megy az ilyen vízi mentőnek :'D
2015. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!