Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen helyen tartozkodnak a...

Milyen helyen tartozkodnak a nagyobb halak a folyó vizekben?

Figyelt kérdés

Próbáltam fenéken horgászni, de inkább csak apró halak,sneciket fogok. Hogy lehetne ezen változtatni?

Paducra,márnára milyen csalival horgásszak ,milyen módszerrel?


2015. júl. 3. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem fogsz valóban használható választ kapni. Egy folyó folyton változik, akadót hozhat az áramlat, illetve vihet is el, áradás, apadás, stb...

Az adott folyó adott szakaszát évek óta horgászó pecásokat kérdezz a parton, talán ők tudnak segíteni. a helyismeret mindennél fontosabb.

Én nem horgászom békés halra, így Döme Gábor sem a kedvencem, de van egy filmje, amit régebben láttam, hogy rakósozik a Dunán. 1m2-es területű 10cm mély mélyedések szintjén ismerte a szakaszt, ahol horgászik. Ez a siker titka.

2015. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meghatározhatja a csalid, a horgod, az etetőanyagod is, de a horgászat első szakaszában az etetéseden az apróbb halaknak kell megjelennie. Nem lehet, hogy ehhez igazítod a szereléket, csalidat és aztán nem váltasz felfelé?
2015. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!