Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Le lehet fagyasztani az...

Le lehet fagyasztani az erjesztett a házilag etetőanyagot?

Figyelt kérdés

Üdv,

Ha én csinálok erjesztett etetőanyagot, amit ugyebár 10-15 napig lehet felhasználni erjesztés után, ha én lefagyasztom akkor lehetséges, hogy még tovább is jó lesz megtartja az aromáit?



2015. júl. 4. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen erjesztést akarsz alkalmazni, de az én kefires erjesztésű főtt takarmánykukoricám, akár egy évig is eláll, légmentesen lezárt műanyaghordóban. Egyébként mindent lefagyaszthatsz, még a maradék csontit is, a következő pecán meg belegyúrod az etetőanyagba.
2015. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10-15 napig?

Az erjesztés lényege,hogy lefolytatsz rajta egy erjesztést aminek következtében megromlott erjesztőlében tartósodik kicsit.

Hónapokig elkellene állnia.

Ha van lehetőséged légmentesen lezárni és úgy fagyasztani az úgy még oké.

Bár az erjesztett ha légmentesen zárt helyen van ,akkor az csak erjed magában és nem penészedik..

2015. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. júl. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!