Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen úszószemüveget ajánlatok?

Milyen úszószemüveget ajánlatok?

Figyelt kérdés

Na szóval...Tudok úszni, egész jól.

Szeretnék szeptembertől rendszeresen járni(heti 3x-4x) uszodába, mivel nyár elején szeretnék egy uszodamester/úszómester vizsgát tenni, és hát nem árt ha rágyúrok az úszásra kissé..És hát kellene egy jobb szemüveg, ebben kérném a segítségeteket, hogy milyet ajánlanátok nekem ami jó is annyira talán nem drága és mondjuk egy pár hónapot legalább el úszkálnék benne ilyen aktivitással is. Kb 5000ft és környékén gondolkozom..Előre is köszönöm a válaszokat :D



2015. júl. 25. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából a 300-400 Ft-os úszószemüveg is jó. Heit 1x szoktam úszni én is küzdősport+crossfit mellett. Régebben többször mentem úszni. 3-4 éve vettem egy nagyon olcsó úszószemüveget a Kik-ben, még most is megvan, semmi baja nincsen. Előtte meg 6 évig volt egy 3000,- Ft-os Budmil szemüvegem, az is jó volt, csak elvesztettem...
2015. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kisboltos ***** válasza:
100%
Sok éve úszok, és számtalan szemüveget próbáltam már. Igazából nem a pénz számít, hanem hogy illeszkedjen a fejedre. Amit én használok, az pl ereszt más fején, én meg az övét nem tudnám hordani. Próbáld fel a boltban, és ami jól cuppan, de nem szívja ki a szemed a helyéről, az nem lehet rossz vétel.
2015. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!