Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen tele/matchbot alkalmas...

Milyen tele/matchbot alkalmas holtágra nemeshalak, pontyok horgászatára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban csatorna-holtág jellegű vizekre szeretnék egy telematch/matchbotot venni,ám a sok választék kifogott rajtam. Célhalaim a termetesebb keszeg, és kárászfélék, de pontyozásra is használnám, kisebb 4-5kg-os egyedekig. Ehhez szeretnék javaslatokat, ki milyen botot ajánlana max 12-13e Ft-ig.

2015. aug. 4. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én konkrét tipust nem írok, inkább csak irány mutatásként

javasolok hogy merre felé nézelödj miböl válogass.

A leírtak alapján, mindenképpen legalább 4m körüli hosszú legyen mindenképpen carbonszálas mert kézben tartott botnál ez elönyösebb, dobo sulyba 30-80 g ami szerintem a finomabb és ha kell az erösebb huzásokat is állja. Ezek alapján ami árba belefér azokat nézegesd, és hát az volna

az igazi ha kézbe is tudnád venni mert botot / nem csak Mach minden mást is/ kézbe véve lehet igazán érezni.

2015. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv


Az én kedvenc horgászmódszerem a lehelletfinom úszózás és formái.

Így ültem nagyapám és apám mellé,így néztem fel rájuk,így töltöttem el 10 évet ,míg más módszert engedélyező területim lehessen,és hát maradt bennem az úszó lesésének szeretete.

Viszont arra a tóra amire 30 éve járok a 40e ft-os területi nem enged meg 100 féle botot,így feeder botot vettem : lágy spiccel bőven matchbotnak elmegy.

Én azt javaslom vegyél egy minőségi feeder botot és akkor 1 áron feeder bot ,sőt lágy spiccel 1-1 match-botnak elmegy.

2015. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz: péter nagyjából mindent leírt. Nekem keszegezésre egy 4,6m-es Silstar bot van felszerelve 30 Silstar orsóval. (Nem vagyok márkafüggő, csak ez valahogy így alakult.)
2015. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, konkrét termékeket is nyugodtan mutathatnátok. :) Eddig úgy néz ki, hogy a Nevistől a patriot 4m(20-80g dobósúlyú) telematch bot lesz, csak kicsit vonakodom ettől a márkától,na meg a keretbe éppen beleférne.
2015. aug. 5. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!