Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha hetente kétszer eljárok...

Ha hetente kétszer eljárok úszni, annak milyen jótékony hatásai lesznek, érdemes eljárni úszni?

Figyelt kérdés

Mennyire erosit, fizikai fejlodes, kozerzet es a betegsegektol valo vedelem? Mennyit erdemes uszni es milyen uszasnembe? Ha 10 alkalommal eljarhatok uszodaba 12000Ft-ert az mar jo ar?

Koszonom a valaszokat elore is!:D 17/F



2015. aug. 13. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
1000-1250 métert szoktam. Heti 2 az nem sok. mehetnél 4x is
2015. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy igy fer be az idokeretbe mert mellette kuzdosportolok heti 3szor ket orat.:/ szivesebben mennek tobbszor is
2015. aug. 15. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor heti 2 elég bőven, ma is voltam 1250-et úszni :p
2015. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy eve alatt tenyleg rendesen megnoveli a karod meg a melled? Es milyen uszasnemeket szoktal, hany metert beloluk?
2015. aug. 15. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel a közelben 25 méteres a medence így 300- max 400-at úszok minimális pihenőkkel. és ezt így 3-4 részletben ,hogy meglegyen az 1250. de ha egész évben jársz utána ki fogod nőni a medencét :D szóval nem lesz elég ez a táv. 50méteres lenne a legideálisabb. nézz képeket vízilabdázókról.. nem feltétlen van kocka hasuk.. szóval jobban ajánlom a kondizást, ha fejlődni akarsz látványosan. viszont az úszás jó kikapcsolódás, mert a gép előtt ülni és a 40 fokban vagy akárhol a víz alá bújva edzeni sokkal hasznosabb és izgalmasabb. a levegővételt jól meg tudod vele tanulni, ami hasznos
2015. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem kockahasat szeretnék, hanem hogy növekedjen a tüdőm térfogata és izmos karom, mellkasom és hátam legyen
2015. aug. 19. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapig heti 2-3 alkalommal jártam, és amikor muszáj volt abbahagynom már látszott rajtam, hogy izmosodtam.
2015. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!