Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Duna budapesti szakasza...

A Duna budapesti szakasza végig kajakozható, szabad rajta evezni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk többen kölcsönözni kajakokat és evezni egy nagyot, a kérdésem az lennne, hogy ha Budapestn kikölcsönzöm valahol, akkor el lehet-e evezni Esztergomig pl.?

2015. okt. 3. 21:33
 1/2 anonim válasza:
szia! én versenyszerűen kajakozom a kopaszi-gáton és ugye ott a víz folyása gyenge a Dunáéhoz képest és gyűlölöm mikor kell menni Dunára evezni szóval én nem ajanlom de mondjuk ha egy nagyobb hajóval akarsz menni akkor jó is lehet. Visszafelé rossz jönni, mondjuk azt nem tudom h visszafelé is eveznél :) evezni rajta szerintem nem szabad csak ha direkt egy olyan cégtől bérelsz aki ezzel foglalkozik mert ha netalántán beborulsz akkor akár meg is fulladhatsz
2015. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idén nyáron leeveztünk, felfelé meg se próbálnám, szerintem néhol olyan erős a sodrás, hogy reménytelen a dolog... Vigyétek fel a kajakokat, és evezzetek le (pár napos túra), vagy fizessetek be egy szervezett túrára. A vizirendőrök is zrikáltak, a Dunán kötelező a mentőmellény, nagyobb csoportot be kell jelenteni, kell túravezető, csak együtt haladhattok, stb. A Duna nem játék, főleg a nagy hajóforgalom és az idióta motorcsónakosok miatt. Ha kezdők vagytok, Soroksári-Duna, Tisza, Bodrog inkább.
2015. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!