Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan mondjam el az átigazolá...

Hogyan mondjam el az átigazolást? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és kb 3 éve vizilabdazom sokat koltozunk es emiatt sokszor uj csapatba kerulok . Ezzel nincs is gond. De olyan csapatba kerultem ahol semmi eredmény.Nagyon szoros barátságokat kötöttem és itt jatszik a legjobb barátnőm is...már ajánlotta egy szuper csapat hogy "kiment" és leigazol. Ez meg is történt. De hogyan közöljem a régi csapattátsakkal? Nem ajarom oket megbánti.. de joguk van tudni az átigazolásról...

2015. dec. 22. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
"Átigazolok."
2015. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz..... mondtam hogy valahogy kíméletesen szeretném közölni.!
2015. dec. 22. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a francot akarsz kíméletesen ezen? Ez nem egy rossz hír, 12 éves vagy, senki sem várhatja el, hogy örökre ugyanazok legyenek a sporttársaid. Átigazolsz és kész, attól méb barátkozhattok továbbra is.
2015. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyszerre mond meg nekik. Inkabb amikor ketten-harman beszelgettek. Ha a legjobb baratnod es az edzod nem tudja meg nem tudja en veluk kezdenem es fontossagi sorrendben mondanam el. En is voltam ilyen helyzetben de megertettek.
2015. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el nekik. Biztosan megértik. Attól még maradhattok barátok, találkozhattok a sporton kívül is.
2015. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!