Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért nem elfogadható hogy...

Miért nem elfogadható hogy férfi női úszódresszt vagy tornadresszt hordjon mikor sok férfi így is titokban hordja őket? Itthon is meg külföldön is, és érdekes módon külföldön jobban elfogadott.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2016. febr. 8. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez de undorító, te jó Isten....
2016. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
külföldön sem szeretik jobban a magamutogató bu-zikat,mint itthon.
2016. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ha valaki titokban otthon egymagában vagy esetleg a barátnője előtt hordja mert úgymond fétise van vagy mert simán szereti abba nincs semmi probléma véleményem szerint, ettől még lehet heteró és teljesen normális egy férfi ha ilyet hord szerintem, csak ne nyilvánosság előtt tegye. Sokan nem értik, én sem értettem amikor a barátom ezzel állt elő hogy szereti a dresszeket, ő mondjuk hideg időben hordja a ruhája alatt mert fázós típus és sokszor volt gond a veséjével így neki különösen indokolt volt, és mesélte hogy általános iskolás korában ő neki is tornadresszt kellett húznia mint a lányoknak csak mert akkor orvosok mondták hogy vegyen ha nem akarja hogy baj legyen a veséjével. Az osztálytársai gúnyolták egy ideig, de el lett nekik magyarázva és elfogadták. Persze a barátom póló és nadrág alatt viselte, ő akkor nem igen szerette hordani de elfogadta és tetszett hogy a lányok is ilyenbe tornáznak ő inkább lányokon szereti nézni mint saját magán. Én utáltam tiszta szívemből utáltam a tornadresszeket de amikor kaptam hosszú ujjú komolyabb dresszt azt pl imádtam sokszor nem is akartam levenni mert kényelmes volt a ujja nem vágott be a hónaljamnál, a bugyi része sokkal telített volt így a seggem se látszott ki mintha bikini alsó lett volna rajtam. Persze fürdőruhából én érdekes módon csak az egyberészest veszem fel bikinit sosem szerettem kényelmetlen hogy a bugyija lecsúszik mindig és igazgatni kell pedig nincs szégyellni valóm az alakomat illetően.
2016. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

50-100 éve, úgy tudom, férfiaknak is valami úszódressz szerűség volt. Azóta így alakult a divat, h ez a nők viselete lett. Nőknek a mellüket is illik eltakarni, erre egyik megoldás az úszódressz/tornadressz. Férfi felsőtestet valamiért nem akkora dolog, ha nyilvánosan látnak.


Kultúránként változik a viselet, pl. a skótoknál a férfiak szoknyát viselnek.


A tornász férfiak meg tornadressz szerűséget hordanak.

2016. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokszor voltam már külföldön strandon is és uszodában is, olyan liberális helyeken is, mint például Berlin (a város összes uszodáját végigpróbáltam), és egyszer sem láttam férfit ilyen szerelésben. Úgyhogy lövésem sincs, miről beszélsz voltaképpen...
2016. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez undorító! De itt egy triatlon ruha, ami férfi. Ebben legalább nem szenvednek károsodást a rád nézők.

[link]

2016. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Pedig még klubjuk is van azoknak a fiùknak akik ilyen ùszòdresszeket viselnek.3 havonta talalkoznak,Hannoverbad-ban,14-50-èvesig... .20-30 fő szokott lenni.

Bárki rèsztvehet rajta mert az uszoda nyitvatartása alatt van.Dresscode:ùszòdressz,tornadressz.Nem a tolerancián mùlik,benne van az alaptörvènyükben is de ez magyarországon sem tilos.A közizlès,közerkölcsöt nem sèrtheted!egyedül a meztelensèg sèrti.Fedetlen nemiszervek,a fürdőruha meg ugye fed,a fazonja és hogy melyik nemnek milyent kell viselni azt nem szabájozzák.De ha valaki beszól,hogy mit viselsz és jelzed az intèzet vezetőjének,nem tèged fognak helyretenni!Én is gyakran viselelek tornadresszt, ùszòdresszt strandon fürdőben,kènyelmesebb mint a nadrag.

Elmész a strandra,uszodaba,felveszed az ùszòdresszt, torolkozo a valladra es mehetsz is... Ja azert onbizalom sem art ha van.

2016. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sün-nek szól.
2016. márc. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!