Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit gondoltok a haldorado...

Mit gondoltok a haldorado üveges kukorica csalijairól a kukorica tuningról?

Figyelt kérdés

Szeretem a termékeiket,egyszer nyertem egy 10 darabos haldorado csomagot ,nagyon bejött ,de nem nagyon engedhetem meg magamnak ,hogy több ezer forintért vegyek 1 ízt.

De 590 ft-ért még elmegy,na meg több féle csali 1 üvegben.


2016. febr. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a haldorado termékek túl vannak árazva.

Túl vannak árazva, és sokakra hat a marketing.

Kipróbáltam jónéhány haldorado terméket az évek során, s 3éve sokalltam be, igaz ennek okai között ott van a személyi kultusz miatti csalódás.


Nem akarlak lebeszélni a használatukról, de az a pecások hülyítése, hogy minden ízesítést meg kell venni.

Használd a bizonyítottan beváltakat, amelyeket már kipróbáltál, vagy ismerősök használtak sikerrel.

Az üveges kukoricáknál még nincs megfizethetetlen árkülönbség a konkurens termékekkel szemben, ábr arányában nézve azért a haldorado 700 forintos pácolt kukoricáival szemben vannak alternatívák 450-550 forintért.

Abban én nem kívánok bele menni, melyik a "jobb", vízterületektől függően is változhat, nálam még mindig a Cukk a nyerő, a haldorado holtversenyben van a Maros Mix kukoricáival, de az utóbbi olcsóbb.

2016. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a cukk kukorica mindig is jól szerepelt, és még mostanában is.Ellentétben az etetőanyaggal ahol maros mix és társai nem igazán váltak be, de a haldosakra mindig jól jött a hal.
2016. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az etetőanyagokra nem akartam kitérni.

Amikor megjelent a piacon a haldorado is az etetőanyagaival, valóban egy új minőségi "fél prémium" szintet képviselt, jobb volt az itthoni konkurenseknél, olcsóbb az import minőségi etetőknél.

Aztán jött egy jelentős áremelés (mondván drága lett a takarmány kukorica, ami az etetőanyag alapja), árban rácsúsztak az import kajákra.

Gondolom ez a piacon nem csak bennem váltott ki olyan reakciót, hogy másfelé kezdtük keresni az etetőanyagokat, mert tavalyelőtt volt egy jelentős árcsökkentés a haldorado "fél prémium" etetőanyagainál, és megjelentek a piacon az olcsóbb "bázis" etetőanyagokkal.

Csakhogy közben az itthoni kis cégek sem tétlenkedtek, ők is elkezdték az üresen álló "fél prémium" polcot feltölteni, és ide sorolnám a Benzár Zsolt neve alatt futó termékeket is - néhány év alatt felfejlődött a konkurencia, van miből válogatni.

2016. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!