Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszósapkát hol lehet venni,...

Úszósapkát hol lehet venni, minden uszodába kötelező?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:
van még ezenkívül valami, ami kötelező?
2016. márc. 6. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úszósapkát sportboltban lehet venni (ahol a fürdőruhákat is), de sok uszoda előterében is van egy kis üzlet, ahol lehet kapni. Szinte minden uszodában kötelező. Fürdőruha, törölköző, papucs kell még.
2016. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kötelezőnek kötelező. Gyakorlatban meg csomó fickót látok úszósapka nélkül úszkálni (én még nem próbáltam nélküle, élővízben vagyok úszósapka nélkül). Úszósapkát tényleg lehet venni szinte minden sportboltban. Ha van a közelben Dekathlon, az is kiváló. Ott van minden más is, én nagyon szeretem.
2016. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joe.38 válasza:
Usziba a legtöbb helyen a.pénztarba is.lehet venni..Decatlon es sok sport boktba ahol edző cipőt szktal no azok is szokott arulni mast azaz sapekot is. Papucs jó ha van nalad amikor.indulsz meg törölköző meg köntös. Esetleg inni kulacs.
2016. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem mindenhol kötelező. Pécsi Hullámba sem az.
2019. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!