Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a Carp...

Mi a véleményetek a Carp Expert botokról? Jó minősegű lehet már egy 15-20 körüli bojlis bot belőle vagy nézzek más márka után?

Figyelt kérdés
Horgász,bot,bojlis bot,ponty,pontyozás,horgászat,bot

2016. márc. 7. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A horgászbotoknál Kb. ugyan azt kapod egy árkategórián belül, nincs akkora szóródás mint az orsók között, ott már

sarkosabb ez a dolog!

A botoknál nagyba bele játszik a dologba az izlés is szerintem, ezért jó ha kézbe tudja valaki venni vásárlás előtt a kiszemelt példányt!

2016. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! [link] Erről a párosról lenne szó.A feederes része annyira nem érdekel.( az már külön is van)Igazából a nagy távolságok miatt akarok bojlis botot venni és ahogy hallottam a 390-esekkel megfelelő szerelékkel könnyedén lehet dobni 90-100 métert.Plusz a hely ahol horgászok elég akadós, szóval a feeder nem hinném,hogy megfelelő lenne az hínaras ,bokros,tökleveles részekre.
2016. márc. 7. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs szükséged a feeder tulajdonságára nem is értem miért ezt nézed, nézz simán egy sima bojlis botot, és ha lehet 2 tagból álljon, hiszen ez egy hatalmas tény, hogy 2 tagból állok azonos áron rommá verik a 3 tagos botokat. Szerintem válassz mást.
2016. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15-18 ezer forint körül tudsz valami jó botot ajánlani?
2016. márc. 7. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, bár biztos van ilyen árban is, de ha kicsit többet rászánsz én egy prologic c2 3 libras naturat javasolnék.
2016. márc. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!