Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Éjszaki horgászatn valami...

Éjszaki horgászatn valami megoldás a vizi patkány ellen?

Figyelt kérdés
Semmilyen állattól nem félek de a rágcsálóktól írtózom a haverokkal éjszakai horgászatra megyünk, és szeretnék valami megoldást ellenük, hogy tarthatom őket tàvol?

2015. aug. 12. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

mondjuk ne hagyj nagy grill maradványokat a stégen.

Az nem megy oda ,ha nem adsz okot (nagy illatot,szagot árasztó kaják és egyebek) fedd le és ennyi.

Nem New York-ban élsz ahol csapatosan többszáz jön , 1-2 mezei egér,patkányt láttam kb 20-25 éjszakai alatt.

Lényegében : kajákat ládába,kocsiba (zárt helyre) etető anyag detto,na meg az nem fog odamenni,ha ébren vagy,akkor merne közelebb menni,ha alszol,de akkor is csak a kaját,ahogy fűszál lehelletet hall elmegy ...

Egyetlen megoldásnak annyit tudnék,hogy a fekhely és horgászhelytől min. 5-10 méterre lévő nádfal (vagy effélébe) 1-2 szem kukoricát dobj be,azt megérzi arra megy,azzal el lesz,és ha nagyon zörgeti a nádat ,ami most száraz arra anyám is felébredne.

2015. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kérj meg valaki mást, hogy menjen a közelükbe, fél órára nem fognak előjönni. Jobban félnek ők tőled, mint te tőlük.
2015. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom hogy régi kérdés, de mikor kint voltam horgászni gyakorlatilag a lábamnál ette az etetőanyag morzsákat, nagyon nem érdekelte hogy én is éppen ettem, inkább csak oda-oda pillantott de inkább ilyen tesó adjá má egy falatot szerűen :D

Mondjuk én eleve nem is akartam elzavarni, volt már ilyen egérrel is meg volt hogy a vadhörcsög lopta a kukoricát.

Az inkább zavaró ha megakarja enni a haltartóban levő halat, mondjuk a teknős gyakrabban rá-rá próbál.

2020. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!