Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi az a minimum követelmény,...

Mi az a minimum követelmény, amivel horgászhatok?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy nagyon régen horgásztam, de akkor aktívan, aztán úgy ráuntam kicsit, de a közeljövőben tervezném, hogy kimegyek, és az érdekelne, hogy most mi a jelen állás, mi az a minimum, amivel elmehetnék tóra horgászni úgy, hogy amim van, az egy 2004-es keltezésű horgászigazolványom, amelyen már lejárt szig van, és egy 2003-as keltezésű Állami horgászvizsgám. Fogási naplót már rég nem láttam, ugye azt le kellett adni. Ha kiváltom az állami jegyet és mellé napijegyet, azzal már nem rúg páros lábbal seggbe a halőr, vagy valamit mindenképp meg kell újíttatni?

Esetleg ti mit ajánlanátok nekem?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 19. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Illetve most nézem, hogy nem nagyon találok úgy egységesen "állami jegy"-re hallgató dolgot neten, de amit látok, az nagyon sokba kerül. Tényleg egy évben 1-szer vagy 2-szer mennék, nem ott élnék a tó mellett...

Megköszönném, ha erről is valaki felhomályosítana, hogy akkor hogy van ez, mert kb 5000Ft-ot szánnék egy ilyen eseményre nem 35000Ft-ot...

2016. ápr. 19. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak 5-6 ezer Ft amit erre szánnál akkor állami jegy és területi vagy napi jegy kizárt! Olyan privát kezelésü

magán tavakat kell keresned, ahol napi dij befizetése után

horgászhatsz az ottani szabályok szerint!

2016. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az allamidat hosszabitanod kell az szerintem 6500 forint lesz, mert nekem is le volt járva vagy 2-3 évig, és ennyit kértek, szerintem nálad is el fogják fogadni akármennyire régi. Erre valthatod már a napijegyet.
2016. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszaitok!

És erről az állami túristajegyről mi a véleményetek?

Ha azt megcsinálom, és napijegyet váltok, az már elég, nem?

Illetve mi a tapasztalat, nagyon kevés olyan hely van, ahol adnak állami túrista jegyre napijegyet?

2016. ápr. 20. 15:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as válaszadó, és ezt hol lehet meghosszabbíttatni? Mert ha jól látom, akkor azon mindig egyesületi pecsét van, de annyira rég volt már, hogy azt sem tudom, hogy az egyesület megvan-e még.
2016. ápr. 20. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Horgaszboltban érdeklődj, maximum más egyesuletnel kell hosszabbitani, vagy nem tudom. Ezeket a dolgokat általában én horgaszboltban adom le, aztán ők elkuldik a jó helyre.
2016. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!