Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik horgászbot a jobb?

Melyik horgászbot a jobb?

Figyelt kérdés

tavon horgásznák nem túl távol 30-40 méterre. nem túl akadós a tó. legfőképp pontyra de az a lényeg hogy az 5 kilós halat is simán kivegye meg a 20 kilósat is.


a botok:

SPRO TEAM FEEDER MASTER CARP 360XH - BY DÖME GÁBOR


SPRO SPECIAL PELLET FEEDER 360H - BY DÖME GÁBOR



2016. máj. 1. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"de az a lényeg hogy az 5 kilós halat is simán kivegye meg a 20 kilósat is."

Sok összetevöje van ennek a dolognak és a bot csak 1 dolog!

Egy teleszkópos bottal is ki lehet venni akár 20 kilósat is,

HA- megfelelö a horog-a zsinór-az orsó fékbeállítása-a horgász gyakorlata tapasztalata!

A két bot ami a kérdésedbe szerepel:

SPRO SPECIAL PELLET FEEDER 360H - BY DÖME GÁBOR

Ez a Feederek között egy erös botnak számítt a H betü is erre utal, 50-100 g közöti az ajánlott dobólyúja a botnak, és Kb 50-60 méteres dobásokat lehet elérni vele.

A Másik -SPRO TEAM FEEDER MASTER CARP 360XH - BY DÖME GÁBOR

Ez egy Extra erös feeder XH jelzés erre utal, 60-150g közötti a bot dobósúlya, a megdobható távolság vele Kb.

60-70 méter.

2016. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szóval te melyiket ajánlod?
2016. máj. 2. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Botot venni izlés dolga is, én szeretem kézbe venni elötte,

megemelni,megmarkolni milyen a fogása Stb. nem szeretem a tul merev botokat.De van akinek meg az jön be,keményebb gerincesebb, szóval ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

2016. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
netről szeretném rendelni mert a haldorádo horgásbolt azt hiszem kiskunhalason van. mindakettő bot lágy szerintem a videókbol itélve. szerintem semelyik sem lenne rossz választás csak nem tudok dönteni mert mindakettő tetszik.
2016. máj. 2. 17:38
 5/11 A kérdező kommentje:
ehhez a bothoz passzolna a BY DÖME TEAM FEEDER SUPER SENSITIVE 4000 orsó? vagy milyen orsót ajánlanál rá 20-25 ezer forint értékben?
2016. máj. 2. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:

20-as pontyot egy pickerbottal is kilehet venni,technika kérdése.

40 méter közel van,szerelék súlyától függ h melyik kell neked :)

2016. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de az orsó só lenne hozzá?
2016. máj. 2. 18:07
 8/11 A kérdező kommentje:
valaki aki ért hozzá elmagyarázná nekem hogy hogy kell a pelletet felfűzni. láttam döme gábor videójába hogy volt amikor szilikon karikára húzta fel de volt hogy amikor fonott damilra ami a horog mellet lelógott. eg hogy van? melyik a jobb a szlikon karika vagy a damil? vagy minakettő ugyanolyan jó?
2016. máj. 2. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Halkan megkérdezem: elvakult Döme rajongó vagy, netalán reálisabban szemléled a világot, s tudod, a marketing által festett kép a valóságban sokkal szürkébb.


Döme Gábortól sokat lehet tanulni, ugyanakkor nem kell őt mindenben fenntartások nélkül utánozni.

Nem vagyok meggyőzve arról, hogy neked a 30-40 méteres távolságok meghorgászásához, ráadásul akadómentes terepen Döme "dobjunk minél távolabb" stílusra fejlesztett botjai a legjobbak, legideálisabbak.

Az orsó meg gondolom Nevis gyártmány, amit nem véletlenül nem reklámoznak.


Hajszálelőkés csalizáshoz szerintem a legjobb, ha a fonott zsinórból van kialakítva a hajszálelőke a csali felfűzésére, és ugyanaz a fonott a horogelőke is.

Sok videót találsz a neten, "csomómentes kötés" a keresendő kifejezés.

2016. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Döme Gábortól sokat lehet tanulni, ugyanakkor nem kell őt mindenben fenntartások nélkül utánozni."

Na ebbe sok igazság van, a Döme videok és bemutatók zöme

reklám anyag üzlet! Kezdö pecásoknak meg minden új, és

könnyebben lehet öket rábeszélni mindenre jóóó áron!

2016. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!