Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen méretű pergető horgászb...

Milyen méretű pergető horgászbotot ajánlotok egy kis folyóra pl. kraszna.240 vagy 270-es lenne a jobb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 16:11
 1/5 gomzoli ***** válasza:
100%
Sajnos nem ismerem a Krasznát, de valószínűleg a "kis víz-rövid bot" trend ellenére én akkor is a 2,7 métereset választanám, mert avval egyszerűbb a csalivezetés, és ha a part menti vegetáció magasra nőtt (gondolom ott sincs nyírva az aljnövényzet a parton), egy viszonylag hosszabb bottal könnyebben érsz a víz fölé. Egy hátránya lenne csupán, ha a parti fák ágai beszűkítik a helyet, ilyenkor egy rövidebb bot előnyös.
2014. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettővel meg lennél elégedve.Nekem van 240-es és 270-es is.(Dam,Spro)Nekem a 270-es jobban bevált,jobb vele pergetni.Ahogy előttem is írta,bokros helyen jobban be tudod nyújtani a botot.
2014. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából szinte lényegtelen,hogy 2,4 vagy 2,7.

Ahol a 2,7-es nem fér el kényelmesen ott a 2,4-es sem fog.

30 cm nem oszt vagy szoroz.

Más lenne ha egy 2,1m-est és egy 3m-est hasonlítanál össze ott már közel 1m az eltérés.

2014. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2,7-es!
2014. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A rövid botok csónakos horgászatra jók. A 270-es, pláne, ha "A" akciós (vagy nem tudom manapság hogy nevezik) a legjobb választás lehet csontos szájú ragadozókhoz.
2014. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!