Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehet fogós, erjesztett...

Hogyan lehet fogós, erjesztett etetőanyagot készíteni házilag?

Figyelt kérdés
Ilyen haldorádó fermentx típusúra gondoltam.Egyszer sikerült hasonló erjedt,büdös,tömény aromájú etetőanyagot készítenem de mivel akkoriban több mindennel is kísérletezgettem nem tudom hogy végül is hogyan is sikerült elérni.Annyit tudok hogy az alapkeverékre öntöttem a már előzőleg megerjesztett kukoricának a levét és kitettem a napra.Vagy jó másfél két hónap múlva néztem meg és nagyon meglepődtem.Azóta sem sikerült ennyire jól eltalálni a dolgokat ezért szeretnék esetleg egy két házi praktikát kérni.

2016. máj. 18. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerű a recept,erjesztett magvakat kell készíteni ,jó szemkönnyezősen büdösre kell,a levét azt natúr etetőanyagra öntsd,legyen híg,kb "sár" állagú,ki a napra ,szellőzzön amint megszáradt,beszívta az etető,és a nap...locosld meg ismét.

2 nap így elég neki,és horgászat előtt eme lőrével keverd be.

2016. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!