Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a teendő, ha nincs meg a...

Mi a teendő, ha nincs meg a horgász vizsgát igazoló papírom?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a horgász vizsgát pár évvel ezelőtt, abban az évben horgásztam is, de utána következő években nem. Most kiakarnám váltani az engedélyt, de nem találok semmilyen papírt se.

Van valamilyen központi adatbázis, ahol benne vagyok, hogy van letettem a vizsgát?

Ha nincs, akkor újra kell vizsgáznom?

Milyen irányba induljak el a bajaimmal, Hajdú-Bihar megyében? Oda ahol a vizsgát csináltam?

Azért merültek fel bennem ezek, mert annak idején nem volt valami komoly se a vizsga, se a vizsgáztatók.



2016. jún. 7. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda menj, ahol vizsgáztál. Ott nyilván van valami nyoma :)
2016. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egész biztos tudnak adni valamit pótlólag, az egy más dolog, hogy amikor vizsgáztál, a tétellel együtt a helyes választ is a kezedbe nyomták. De hogy sikeres vizsgát tettél, annak ott nyoma van!
2016. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már volt horgász engedélyed, s meg van a horgászigazolványod, az is igazolja, hogy vizsgáztál.
2016. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs meg semmilyen papírom se. Kb. 5 éve nem horgásztam.
2016. jún. 7. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még az adott településen, a Horgász Egyesületnél a tagnyilvántartásban szerepelhet a neved, vagy akármilyen törzsadat nyilvántartásban... érdemes bemenni, rákérdezni, mint ismét új engedély, új vizsga, stb. stb.
2016. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!