Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon olyan horgászvizet, ahol lehet a parton sátorozni?

Figyelt kérdés

Ami fontos: parton sátorozás, éjszakai horgászat, csónak használat, etetés engedélyezése, part közeli fürdés.

Konkrét helyeket írjatok.

Köszönöm.


2016. jún. 7. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Part közeli fürdés csak kijelölt fürdőzőhelyen lehetséges,szal te legálisan nem fogsz úszkálni a botok mellett... ,először olyan tavakra szűkíts ahol van lehetőség pl : szabadstrandos fürdésre ,mert a többi átlagos,a többi valszeg meglesz,csak ez a necces.
2016. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gomzoli ***** válasza:
Pl. a gyékényesi tó dél-Zalában, nagyon szép, hatalmas mély kavicsbánya tó, Magyarországon ritkaságszámba menő tiszta, átlátszó vízzel.
2016. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es!

Köszönöm válaszod, viszont nem teljesen igaz, amit írtál, mert sok olyan helyet tudok, ahol a botok mellett engedélyezett a fürdés is, viszont azokon a helyeken már voltam, újakat keresek.

2016. jún. 9. 17:52
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es!

nagyon köszönöm válaszod, ezt a helyet már kinéztem régebben, csak elfelejtettem a nevét és nem találtam meg később.

Tetszik a hely, sok jót hallottam róla, lehet az a hely lesz idén.

2016. jún. 9. 17:53
 5/6 gomzoli ***** válasza:

Nem fogod megbánni, jó hely, de érdemes egy felfedező utat megtenni a tervezett nyaralás előtt, hogy bejárhasd a partját, és megtaláld az ideális helyet. Apámék voltak ott 3 éve sátorozni egy hétig, nagyon jól érezték magukat, csak halat nemigen fogtak (csónakjuk nem volt). Sok parti horgászhely autóval is megközelíthető kavicsos földutakon át, meg nagyon sok kis vízparti nyaraló is van, ami bérelhető, ha valaki ilyet akar. Használd a google earth-öt, meglátod milyen. amúgy kb. 20 km-re van Nagykanizsától, déli-délkeleti irányban, majdnem a határnál.

Nagy előny, ha a csónakhoz tudnál szerezni egy halradart is, a mélységek felmérése miatt, és a meder feltérképezése érdekében.

2016. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást!
2016. jún. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!