Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Okuma Distance carp pro...

Okuma Distance carp pro integrator 80, illetve integrált nyeletőfék mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy, Okuma Distance carp pro integrator 80 orsót. Van valakinek valamilyen véleménye,tapasztalata erről az orsóról?

Integrált nyeletőfék mennyire megbízható?

25körül szeretnék venni,ezt találtam legszimpatikusabbnak , Prologic 2,75lbs 3,6 botokra szeretném behordós pecákra főként.

Köszönöm a segítséget!:-)



2016. jún. 16. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Okuma egy régi jól bevált gyártó, jó minöségü orsókat gyárt, elég csak az LB szériát meg említeni,amit pár éve egyszer márle állított, de akkora volt az igény hogy ujra gyártásba került! A Distance aránylag uj fejlesztés, a dobnyeletö semmivel sem rosszabb mint a hagyományos nyeletö fék, sött szerintem kisebb a dobnyeletö hibalehetösége, mivel nincs annyi alkatrész. Aki a hajtókaros átváltáshoz volt szokva, annak talán elsöre kicsit furcsa lesz de mindent meg lehet szokni.
2016. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!