Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol tudnék megtanulni úszni...

Hol tudnék megtanulni úszni 18 évesen? És mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom hogy nem tudok úszni de mégsem az a nagy húde jó. Szóval fürödtem már a dunába is, de inkább csak próbáltam benne úszni inkább lebegtem :/ Még anno 2.os koromban boltam úszó leckén sulis progi volt v mi, és akkor nem nagyon ment a gyors úszás, a hátúszás viszont frankón nyomtam :) de nem tudom ezekre mennyire emlékeznék ma :)

De így 18 évesen ciki lenne elmenni úszni gyakorolni? Bp en hol a legjobb ilyen hely? Legjobb lene hogy csak én és az edzővel tanulok de ilyen nincs :D Meg azért ciki lenne hogy melletem a 10 éves jobban úszik mint én 18 évesen.. :/



2016. jún. 19. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy igazából azis jó lenne ha én valahol gyakorlok csak nem szeretem a nagy nyűzsgést ilyenkor. :/
2016. jún. 19. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig továbbra is csak tavakban, medencékben és folyókban van erre lehetőség. Ahová pedig az átlagember mehet, ott valószínűleg nem lesz egyedül. Menj kora reggel például. Ott a strand, biztosan van valami nem túl mély tanulómedence, aztán próbálgasd!
2016. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:

Egy ismerősöm 60 fölött tanult meg úszni, mert zavarta, hogy sosem tudott.

Szerintem 18 évesen még nem késtél le semmiről :)

Az a szó meg értelmetlen, hogy "ciki". Csak az a ciki, amiről te azt gondolod, hogy az.

2016. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen tanultam meg úgy, hogy elmentem egy oktatóhoz. Ez Debrecenben volt, gondolom, Pesten is van ilyen lehetőség. Nem egyedül voltam, hanem voltak mások is, akik ugyanúgy tanultak, de mindenkivel külön foglalkozott. Elmondta, hogy min kell változtatni, mire figyeljek oda, stb. Nem emlékszem pontosan, talán 20-30 órát vettem. Nagyon megérte, végre tudok úszni.
2016. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült megtanulni azóta?
2016. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!