Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Alkalmas lenne erre ez a bot?

Alkalmas lenne erre ez a bot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Eddig feederrel jártam halászni de csak allovizre de nagyon lágy volt nekem ezért szétnéztem a garázsban és találtam egy 2.70m Atack Black Widow botot egy nagyon jó Okuma Longbow orsoval.A tekerő bottal tudnak fenekezni?Folyó vízen és allovizen egyaránt.

2016. jún. 27. 21:52
 1/1 gomzoli ***** válasza:

Hehe. Az a "tekerő bot" alighanem pergető lesz (spinning), bár furcsállom, hogy nyeletőfékes orsóval van ellátva.

Ha kell, felhasználható fenekezni is, de inkább csak tavon, kapásjelzővel használva. A folyóvízen általában a bot spiccét figyeljük, mert a folyó sodrása nemigen teszi lehetővé egyéb kapásjelzők használatát. A pergető botok spicce azonban általában elég kemény, kapásjelzésre így nem igazán alkalmasak.

2016. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!