Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tavaly letettem a horgászvizsg...

Noname9432 kérdése:

Tavaly letettem a horgászvizsgát és kaptam tagságot állami jegyet fogásnaplót, de most meg szeretném hosszabítani, de hogyan?

Figyelt kérdés
Elmúlt február 30 és nem adtam le a fogási naplómat sem. Mennyibe kerül ez így összesen? És hol kellene megvennem?

2016. júl. 5. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Na a helyzet az hogy Február 30 nem mult el mivele csak 29 nap volt abba a hónapba! :)) Elvileg ott kellett volna le adnod a fogási naplót, ahol azt kiállították neked! Nagy baj

végülis nincs, elképzelhetö hogy az állami jegy emiatt kicsit többe kerül majd Kb. 2,000 Ft plusz. Ahol a tagságod van annál az eggyesületnél kell intézned a dolgokat, viszed a papirokat és kiváltod az ez évre szoló engedélyt.

2016. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahol a tagságod van annál az eggyesületnél kell intézned a dolgokat,

---

No, ez nem feltétlenül van így. Az állami jegyet gyakorlatilag ott intézed, amelyik egyesület szimpibb (vagy olcsóbb) neked.

2016. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmész bármelyik horgászegyesülethez, amelyik közel van, szimpatikus, stb, és 2.200 HUF felárért kiválthatod az engedélyed. Amiért nem adtad le időben a fogási naplót, az a bünti hogy dupla áron, azaz 2.200 Ft helyett 4.4000 Ft lesz az állami jegy. A többi költség az egyesületen múlik (tagdíj, bélyeg, stb). Általában azok az egyesületek, akiknek nincs vízterülete kb 6-8 ezer forintért hosszabbítanak igazolványt cakk-pakk, ehhez add hozzá a 2200 Ft-ot plusz költségként.
2016. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!