Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászat állami jegy nélkül?

Horgászat állami jegy nélkül?

Figyelt kérdés
Több évet végighorgásztam, szó szerint minden hét kint ültem valahol, ebben az évben azonban 1x ha ki fogok tudni menni. Van a közelben egy napijegyes tó, melyre sajnos most már szükség van állami jegyre is. Mit tudok tenni, mert azért az egy alkalomért nem akarok megvenni egy államit is?

2016. júl. 10. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Túrista horgászjegy
2016. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kísérj el valakit, akinek van állami jegye. Csak a napijegy kiváltásánál kérik, és utána ő el is mehet. Te meg maradsz, és lógatod a kukacot.
2016. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A horgász-okmányok közül az állami horgászjegy a legolcsóbb tétel, éves díja 2000 forint.
2016. júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, párszor már váltottam ki, viszont 1 horgászatért 2000Ft + 1500Ft napijegy nagyon drága.
2016. júl. 12. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:

szóval ha idén csak 1x mész ki 3500 ft drága?

Még jó hogy mi emberek soha semmire nem "pazarlunk" pénzt,legalább is 1 év alatt 3500ft-ot biztos nem pazarlunk el mint most így.

2016. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel nyári munkán kívül nincs más kereseti lehetőségem, így igen nekem ez most drága.
2016. júl. 14. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:

nyári munkán keresel mondjuk napi 5000 forintot és 3500 forint drága?

Nem 1 napot kell dolgozni,elnézést.

Ingyen meg nem fogsz te horgászni,vagyis de igen,max elkobozzák a cuccodat és rendőrségi eljárás,50-150e ft büntetés és járkálsz rendőrségre a cuccaidért és közmunkára ledolgozni,olcsóbb és gyorsabb...

2016. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megoldási javaslatot vagy ötletet, esetleg instrukciókat vártam, nem kioktatást egy másik embertől, hogy számomra mi drága és mi nem. Jó is lenne napi 5000ft-ot keresni.
2016. júl. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!