Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Debrecenben melyik uszodát...

Debrecenben melyik uszodát ajánlanátok? A Tisza koli uszodájáról vélemény?

Figyelt kérdés
Hetente legalább 3-4 alkalommal szeretnék járni úszni, eléggé közel lakom a Tisza kolihoz, de még nem voltam ott, és így kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mennyire van korrekt állapotban az uszoda része. Nem igazán hallottam róla véleményt, szóval kíváncsi vagyok a tiétekre. Előre is köszönöm! :)

2016. júl. 25. 13:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Én voltam már a Tisza koli uszodájába, egyszer elmentem megnézni, de többet nemigen megyek. Mondjuk tudsz benne úszni, de lepusztult és kicsi. Szélessége vagy 3 méter. A TÁG uszodájába menj. Igaz messzebb van, de színvonalas.
2016. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Hááát... ma kipróbáltuk egy ismerősömmel, és nem nyerte el a tetszésünket. :D
2016. júl. 26. 17:29
 3/3 A kérdező kommentje:
*mármint a Tisza koli uszodáját próbáltuk ki, és valóban... szélessége nem több 3 méternél, de lehet sokat mondtunk. :) Valójában max 4 embernek épp alkalmas lenne úszásra, de többnek semmiképp!
2016. júl. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!