Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik gyártó készíti a...

Melyik gyártó készíti a legjobb műcsalikat?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a wobblerek érdekelnének. Vagy ez nem kifejezetten márka, inkább típusfüggő?

2016. júl. 25. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rappala
2016. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pekmartin ***** válasza:
igen, a rapalák a legjobbak, Pl: ssr7
2016. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
rapala,salmo.
2016. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rapala, Salmo, Duel, Yo-Zuri, Sébille, Nomura, Savage Gear, Daiwa, Rapture,DAM Efzett. DE! Egyrészt a legjobb gyártóknak is vannak olyan wobblerei, amik (legalábbis nekem) nem nagyon váltak be, másrészt bizony vannak olyan "olcsóbb gyártók" is, akiknek van egy-két nagyon príma műcsalija. Pl a Strike Pro-tól a Baby Pro nekem nagyon bejött, meg van egy-két Spro is amit kedvelek, de nem tudom a nevét.
2016. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En a legfogosabb wobbleremet a piacon vettem ha hiszitek ha nem 500forintert szerintem semmi markaja nincsen vagy valami kinai gyartmany

5eve hasznalom de kiemelkedoen tobbet fogtam vele mint akarmelyik markas wobleremmel...csak wobblereim vannak.

2016. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!