Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Arena carbon vélemények?

Arena carbon vélemények?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róla? Milyen nehéz felvenni? Mennyi ideig használható? Kérem, hogy csak ehhez értők válaszoljanak!

2016. júl. 26. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem Carbon Air-em és Carbon Flex-em van. A flexet sokkal hosszabb idő felvenni, sokkal jobban szorít, a hát- és mellúszásra alkalmas főként. Személy szerint az air-t jobban kedvelem, nemcsak azért mert akár egy egész napos versenyen is ücsöröghetnék benne, nem szorít. Felvenni 1-2 perc alatt lehet, minden úszásnemre jó, és sokkal vékonyabb a többi carbonnál. A használatukat nem tudom, de 1-2 év után már nyilván nem a legjobbak. A Carbon Pro-ról annyit tudok hogy pillangó- és gyorsúszásra való:)
2017. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

(Tudom hogy régi kérdés, de hátha valakinek segíthet még a válaszom😁)

Nekem carbon flexem van, gyorsúszó vagyok és nekem nagyon bevállt. Könnyen veszem fel, amikor új volt még az első versenyen kicsit szorított, de úszás közben egyáltalán nem volt zavaró. (800gyorsot úsztam benne) Rövid gyorsra is jó szerintem. Vegyesnél is azt szoktam használni, mellúszásnál kicsit fura volt, de lehet azért mert nem vagyok valami nagy mellúszó🤷‍♀️😂

Cafbon airt egyszer próbáltam, de nagyon nem jött be nekem, vékony volt, úgy érezgem bármikor elszakadhat és nem éreztem kényelmesnek se, pedig ugyan az a meret colt mint a flex.

A pro-ról és az ultráról személyes tapasztalatom nincs, de úgy tudom hogy mind2 nagyon szoros. Pro inkább rövid távokra ajánlott (50, 100), szerintem az ultra is.

Remélem rudtam segíteni.😁

2019. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsi a sok helyesírási hibáért🙄
2019. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!