Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki leírna nekem egy...

Valaki leírna nekem egy komplett feltolós végszereléket?

Figyelt kérdés

damilvastagsággal előkehosszal ólmozással úszóval és lehetőleg képpel együtt


köszi előre is a válaszokat



2016. aug. 3. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, senki sem válaszol. Valószínűleg azért, mert túl általános a kérdés másrészt a neten rengeteg információ érhető el róla.
2016. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen leírni? 0,20-as damil a végén a (célszerűségtől nem elrugaszkodva) legapróbb horog. A horogtól 4 cm-re fél g ólom, aztán feljebb még annyi, hogy az (egyébként önsúlyos) úszót éppen elmerítse. Így a halnak csak a fél grammal kell megbirkóznia, és az úszó már ki is emelkedik a vízből. A kedvenc módszerem, rengeteg pontyot fogtam vele, miközben mellettem a durvább szerelékre sokszor kapás em volt.
2016. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ezt így nehéz, mivel túl általános a kérdés.


Damilvastagság: teljesen egyedi, mivel a célhalak mérete, és a körülmények döntik el. 0.10-től, akár 0.20-ig bármi lehet, extrém esetben akár combosabb zsinór is.


Előkehossz: Vízmélység, halak tartózkodási helye, stb, stb


Ólmozás és úszóméret: a kettőnek összhangban kell lennie, egyébként a vízmélység, dobótáv, szélerősség, bot dobósúlya és még megannyi más dolog dönti el.


Kép: beírod a gugliba, hogy feltolós szerelék, és kb több ezer képet és leírást találsz.


Mondjuk ezeket elolvasnám a helyedben, kép is van:

[link]

[link]

2016. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!