Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudnátok tippeket ajánlani,...

Tudnátok tippeket ajánlani, mivel lehetne feldobni egy kicsit az úszást, hogy ne legyen olyan unalmas?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja úszom 6-szor egy héten, de már egyre jobban unom. Régen simán leúsztam 2 km-t, mostanában az 1 km is csak nagy kínszenvedéssel van meg. Már kedvem sincs elmenni az uszodába, mert tudom, hogy megint csak oda-és vissza kell úszni. Abbahagyni semmiképp nem akarom, mivel a gerincem miatt muszáj úszni.
2016. aug. 11. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én feldobnám neked.:D Mondjuk azzal kezdenénk, hogy bedoblak a medencébe, mindjárt az eleje is változatosabb lenne. Aztán minden kb. második hossz után lenne egy kis játszadozás: dobálgatlak a vízben, megfürdetlek kicsit.


Amúgy meg szórakozhatsz te is közben, ha unod, fejreállhatsz a vízben, bukfenceket csinálhatsz, stb. Ha nincsenek sokan, nem zavarsz vele senkit. De ha többen is vannak, a sáv egyik végében a sarokban elszórakozhatsz. Én néha azt szoktam, hogy a rajtkő alatti kis korlátba kapaszkodom háttal, és a lábaimat próbálom minél magasabbra emelni, esetleg elmerülni közben.

De attól még rendes úszás is van.


Vagy menj strandra inkább, eleve változatosabb, úszni ott is lehet. Egész nap vagy pár óra alatt ott is megvan az az 1-2 kilométer, van ott úszómedence is, de nem muszáj végig abban lenni, be lehet osztani hosszabb időre.

Ha megy veled valaki ismerős, érdekesebb, vele lehet beszélgetni, vagy hülyülhettek is a vízben, ki bírja tovább víz alatt és hasonlók.

2016. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg állíts magad elé kihívásokat. Pl merd az időt, es utana igyekezz minél kevesebb idő alatt leuszni ugyanazt a távot 😊
2016. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!