Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mellúszással bírok 2 órát is,...

Mellúszással bírok 2 órát is, gyorsúszástól 50 méteren megfulladok. Mi a probléma és hogyan tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a melluszast tobbet gyakorolrad, es azok az izmaid jobban fejlodtek.

Annyit tehetsz, hogy elfogadod, hogy neked a melluszas megy es csak azzal uszol ezentul. :'D

Most komolyra forditva a szot: a gyorsuszast kell sokat gyakorolnod. Nem tudom, mennyi idos vagy, de mindegy is. Ha nem megy rendesen az uszas, akkor azt kell csinalni, mint amikor a gyerekeket tanitjak uszni. Es ez nem vicc. Valoszinuleg nincs hozza eleg labizmod, es nem tudod magad hosszutavon fennetartani. Szoval vagy szerzel egy olyan szivacsot amit megfogsz ket kezzel,elore nyujtod, es vagy csak a labmozgast csinalod, vagy labmozgas+ a kezed is jarhat, de ugy hogy min 1 kezzel mindig fogjad a szivacsot. Vagy pedig azt is csinalhatod, hogy ha van olyan resz, ahol a medence szele akkora mint a viz, hogy: megfogod ket kezzel a medence szelet, es kinyujtozkodsz a viz felszinen (mintha merolegesen bele akarnal uszni a medence szelebe) es a labmozgast csinalod, amit kene rendes uszas kozben is. Lehet, hogy nevetsegesen hangzik, de szerintem igy eredmenyt erhetsz el! Sok sikert ;)

2016. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Hasznos volt és megfogadom ezt a lábtempós dolgot.


Nem is az a baj szerintem, hogy nem maradok fent, hanem az, hogyn em bírom szusszal.

Vagy jobban igénybe tudja venni a szívem/tüdőm vagy tényleg csak más izmok.


Nem lehet, hogy gyenge a tüdőm hozzá?

2016. aug. 22. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!