Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen bolognai horgászbotot...

Milyen bolognai horgászbotot vegyek?

Figyelt kérdés

Amit szeretnék: Keszegfélék (főleg dévérek) horgászatára használnám, de mivel folyóról beszélünk megesnek hogy 2 kg körüli pontyok, compók viszik el az úszót.

A hosszt tekintve 6 méteresre gondoltam. Nem szeretnék Nevis horgászbotot sem Energo Team terméket. Az árat tekintve 30 ezer forintnál nemigen szeretnék többet költeni. A válaszokat köszönöm!



2016. szept. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A Trabucco XS allround botra csak jót tudok mondani, igaz az pont 30.000. Nevis terméket már évek óta meg sem nézem, kizártam az életemből, ebben egyetértünk, viszont az Energonak a Blade-je jó, igaz, az is közel 30.000, és akkor már a Trabucco XS. A Tubertini Level is elég jó, de a márkával vannak fenntartásaim. Shimanoból ami jó, az horror áron van. Egy ismerősömnek van egy Mantája, nagyon meg van vele elégedve.
2016. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajánlanák én is 2-3 botot aztán majd eldöntöd milenne neked a jó! Az elöttem válaszoló egy Trabucco XS allround botot

írt valóban nem rossz a bot súlya 380g és ugye ezt álandóan kézben kell tartani!

Én 6 m -es Shiman botokat ajánlok nézd meg öket, elsöre

a VENGEANCE TE GT 4-600 akciós 340 g a bot súlya Ára 18,990 Ft szerintem nagyon jó ár érték. [link]

A következö CATANA EX TE GT 5-600 egy picit 30 ezer felett van, viszont pille könnyü 229 g a bot ! Ára 34,990 Ft. [link]

A harmadik amit ajánlok, én ha vennék talán ezt választanám, EXAGE AX TE GT 4-600 bot sulya 240 g Ára 34,430 Ft. [link]

2016. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Énis beleástam magamat. Az egyik horgászüzletben a Daiwa Megaforce botot ajánlották. Valami vélemény erről a termékről? Egyébként főleg az Exage bot tetszik, de a Trabucco is gondolkodóba ejt!
2016. szept. 2. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

A horgászboltos ugye eladni akar, és jó szivvel ajálja az egész árukészletet :))

A Daiwa név minöség régi gyártó föleg az orsóiról volt ismert. Magát ezt a botot nem ismerem, nekem kicsit a bot

súlya 6.00m 355g az ami gondolkodóba ejtene a többihez viszonyitva cseppet sokallom, viszont az ára akciósan ahogy láttam nagyon baráti!

2016. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!